Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №991 від 19.11.2020p.
23429

#Ракурс спорту

«Верес» обігрує «Волинь» у рівненсько-волинському дербі!

Автогол Сергія Сімініна, точний удар Романа Мірошника і впевнена гра Богдана Когута на останньому рубежі – допомогли «Вересу» святкувати перемогу у надпринциповому дербі!

«Верес» – «Волинь» – 2:0 (1:0)

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга, 13 тур

15 листопада 2020 року, Млинів, стадіон «Колос»

«Верес» (Рівне): Когут – Солдат, Мірошник, Махнєв, Нємчанінов, Петько (Кучеров, 83), Полюлях, Дахновський (Тимофієнко, 72), Пасіч, Соломка (Яременко, 74), Шестаков (Хоцяновський, 90+2). Запасні: Бабійчук, Пінчук, Гончаренко, Гук, Данилюк, Демчук, Ющишин.

Головний тренер: Юрій Вірт.

«Волинь» (Луцьк): Леванідов – Сімінін, Болденков, Приндета (Никитюк, 78), Цюпа, Приймак, Рябов, Ляшенко (Хомченко, 64), Протасов (Сікорський, 87), Кизилатеш (Чачуа, 46), Оринчак. Запасні: Неділько, Тетеренко, Рюльє, Богомаз, Бондаренко.

Головний тренер: Василь Сачко.

Голи: Сімінін (7, автогол), Мірошник (64)

Попередження: Мірошник (10), Полюлях (43), Шестаков (84) – Рябов (32), Кизилатеш (40), Оринчак (41), Приндета (76).

Вилучення: Рябов (37, друге попередження)

На 66-й хвилині Протасов не реалізував пенальті (воротар)

Господарі дуже швидко вийшли вперед у рахунку. Геннадій Пасіч навісив з правого флангу, а екс-вересівець Сергій Сімінін у боротьбі з Ігорем Солдатом спрямував м’яча у власні ворота.

У середині тайму Артур Рябов отримав два попередження упродовж п’яти хвилин, залишивши «Волинь» у чисельній меншості.

А після перерви Сергій Сімінін знову зіграв за «Верес». Пасіч виконав кутовий, Сімінін продовжив політ м’яча на дальню стійку, а Роман Мірошник завершив комбінацію, пробивши у протихід Леванідову – 2:0!

«Волинь» одразу могла відіграти один гол. М’яч знайшов руку Мірошника у штрафному майданчику рівнян. Але Богдан Когут відбив удар Євгена Протасова із точки. 2:0 – «Верес» перемагає «Волинь» у дербі!