Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №992 від 26.11.2020p.
23429

Гімнастичний конкурс б’є рекорди

Напередодні відкриття 36-го чемпіонату Європи з художньої гімнастики у м. Київ, комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради разом з Відділенням НОК України в Рівненській області оголосив черговий конкурс «Спортивні рекорди. Гімнастичний».

І цим вікендом Рівненщину захопив гімнастичний вихор. Чи то окрилені чемпіонатом, чи то дається взнаки карантин вихідного дня, але конкурс «Спортивні рекорди. Гімнастичний» побив рекорди за кількістю учасників. Адже, за звання переможця боролись 54 учасника та долучилось близько 2 тисяч вболівальників з різних куточків області.

За умовами конкурсу, учасники знімали відео, де протягом 30 секунд демонстрували свої здібності в обертанні гімнастичного обруча. Не просто було суддям визначити переможця! Адже, все вирішували долі секунд!

Отож, за підсумками конкурсу, бронзова нагорода дісталася Козачок Діані з Томашгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст №2 з результатом 90 обертань. Друге місце посіла Королюк Юлія з Бокіймівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (102 обертання). Та беззаперечним лідером і переможцем із результатом 111 обертів став Самойленко Максим (Гільчанський НВК).

Всі вони будуть нагороджені медалями, дипломами і призами від організаторів конкурсу. Але всі, хто долучився – теж не у програші! Активний та спортивний вихідний їм безперечно додав і настрою, і здоров’я, і адреналіну.

Дякуємо всім та запрошуємо до участі у волейбольних активностях в наступні вихідні.