Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №1008 від 25.03.2021p.
23429

Юрій ВІРТ: «Це важлива для нас перемога»

Головний тренер Вереса Юрій Вірт підсумував гру своєї команди у матчі проти Полісся (2:0):

– Це важлива для нас перемога. Важка дуже гра. Грали активно з перших хвилин. Планували забити швидкий м’яч. Це й сталося. Але суперник – дуже серйозний. Думаю, ця команда ще змусить про себе говорити. Тим цінніша сьогоднішня перемога.

Так, не все складалося. Важкий був другий тайм. Не хотіли розкриватися. Грали від результату. В деяких епізодах після перерви Полісся навіть переважало нас. Молодець Богдан Когут. Виручив команду. Загалом – однозначно задоволений результатом.

В нас є певні проблеми. Багато травмованих. Сьогодні дебютували молоді Данилюк і Гайдучик. Обоє дещо хвилювалися. Особливо Данилюк. Для нього – це взагалі перша гра. До того ж, грати довелося не на своїй позиції. Не в обороні, а ближче до атаки. Але старався. Він працював на тренуваннях і заслужив на цей дебют.

Тепер є час перепочити. Завтра відпочинемо і спокійно готуватимемося до виїзду в Івано-Франківськ.