Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №1009 від 01.04.2021p.
23429

#Ракурс спорту

“Кардинал-Рівне” поступається “Енергії” у третьому матчі серії і завершує сезон!

Рівняни дали бій супернику. Втім, надії на продовження боротьби перекреслив гол гостей за 22 секунди до сирени.

«Кардинал-Рівне» – «Енергія» – 1:2 (0:1).

Екстра-ліга, плей-офф, матч #3

20 березня, Рівне, ДЮСШ #4

«Кардинал-Рівне»: Бакінський – Мілінький, Шпигар, Горпинич, Кравчук – Басич, Бондар, Кручок. Запасні: Дяченко, Панкратій, Малиновський, Рибіцький.

в.о. головного тренера: Олександр Бондар.

«Енергія»: Пітуля – Струк, Буньо, Гасюк, Легендзевич – Кузь, Танський, Когут, Пелех – Цілик, Марциняк, Ременець. Запасний: Войтович.

Головний тренер: Валерій Легчанов.

Голи: Шпигар (22) – Когут (6), Кузь (40).

Попередження: Танський (14), Буньо (21).

Звітний поєдинок став першим у залі ДЮСШ №4 футзальним матчем, який пройшов за присутності вболівальників на трибунах із 16 лютого 2020 року. І підтримати команду сьогодні прийшло чимало вболівальників, яким клуб щиро дякує!

Спробувати відігратися після – 0:2 у серії проти “Енергії” на власний паркет “Кардинал-Рівне” вийшов без травмованих В’ячеслава Кожемяки та Максима Мануйленка, які отримали ушкодження у стартових поєдинках протистояння у Львові. Втім, навіть за наявних кадрових проблем сьогодні рівняни виглядали значно переконливіше, аніж минулого тижня.

Тим не менше, саме “енергетики” знову забили першими. Екс-“кардиналівець” Юрій Когут класно пробив у дотик після розіграшу ауту – 0:1. Рівняни відігралися на старті другого тайму. Результативну передачу Анатолія Мілінького точним ударом завершив Микита Шпигар – 1:1.

Нервова і загалом рівна гра мала всі шанси перейти в овер-тайм. Але за 22 секунди до сирени перемогу гостям приніс Тарас Кузь, забивши ударом у дотик після розіграшу кутового. “Кардинал-Рівне” програє “Енергії” третій матч чвертьфінальної серії плей-офф Екстра-ліги і завершує непростий сезон.

01.04.2021Пресслужба ФК “Кардинал-Рівне”