Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №1028 від 12.08.2021p.
23429

Спортсмени Рівненщини здобули перше командне місце у чемпіонаті України з пауерліфтингу

В Дніпрі завершився чемпіонат України з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Участь у змаганнях взяли 106 представників із різних областей.

Рівненщину представляли 18 спортсменів, які вибороли 16 медалей – 9 золотих, 3 срібних та 4 бронзових.

За результатами змагань, у загальнокомандному заліку Рівненщина посіла І місце.

• Так, перші місця вибороли:

Дар’я Кобилинська (м. Рівне) у ваговій категорії до 45 кг з результатом 73 кг;

Галина Гаврилюк (м. Рівне) у ваговій категорії до 73 кг з результатом 51 кг;

Любов Семенюк (м. Рівне) у ваговій категорії до 79 кг з результатом 92 кг;

Іванна Юрчук (м. Костопіль) у ваговій категорії понад 86 кг з результатом 31 кг;

Сергій Шутак (м. Сарни) у ваговій категорії до 65 кг з результатом 130 кг.

• Другі місця вибороли:

Олексій Іванов (м. Рівне) у ваговій категорії до 59 кг з результатом 110 кг;

Дмитро Поліщук (м. Рівне) у ваговій категорії до 80 кг з результатом 117 кг;

Андрій Сікальський (м. Рівне) у ваговій категорії понад 107 кг з результатом 155 кг.

• Треті місця вибороли:

Валентина Крецу (м. Сарни) у ваговій категорії до 41 кг з результатом 50 кг;

Оксана Загородська (м. Здолбунів) у ваговій категорії до 67 кг з результатом 47 кг;

Назарій Буткевич (м. Рівне) у ваговій категорії до 80 кг з результатом 112 кг;

Микола Клімов (м. Березне) у ваговій категорії до 107 кг з результатом 127 кг.

• У змаганнях серед юніорок та юніорів перші місця вибороли:

Дар’я Кобилинська (м. Рівне) у ваговій категорії до 45 кг з результатом 73 кг та встановила 3 рекорди України;

Поліна Горбатюк (м. Березне) у ваговій категорії до 61 кг з результатом 45 кг;

В’ячеслав Катеринич (м. Рівне) у ваговій категорії до 59 кг з результатом 102 кг;

Назарій Буткевич (м. Рівне) у ваговій категорії до 80 кг з результатом 112 кг.

До змагань спортсменів підготували тренери Рівненського регіонального центру «Інваспорт»: Андрій Демчук, Вадим Полюхович, Олександр Фесовець, Сергій Левчик, Володимир Сударіков, Олександр Бичков.