23429

#Баскетбол

Поразка вдома, перемога в гостях

БК-93 “Пульсар” - МБК “Одеса” - 70:71 28 квітня. Рівне.

Рівняни вкотре поступилися у рівній боротьбі, маючи такі ж шанси на перемогу, як і одесити. Про безкомпромісність поєдинку свідчить і кількість змін лідера - 14. До останніх секунд матчу команди йшли пліч-о-пліч. Вадим Скиданов зрівняв рахунок за кілька секунд до фінального свистка - 70:70. Здавалося, на глядачів очікує овер-тайм, проте прикрий фол перекреслив надії господарів на позитивний результат (під час атаки гостей сфолив все той же Скиданов). Одесити реалізували один із двох штрафних кидків, проте, і цього вистачило для мінімальної перемоги. “Пульсар” же вкотре може звинувачувати примхливу Фортуну, адже шансів перемогти у команди було достатньо.

“Пульсар”: Козлов (27 хвилин, 15 очок), Ковалевський (1, 2), Дятловський (21, 1), Захожий (18, 4), Дубнюк (29, 14), Скиданов (19, 9), Шемосюк (22, 8), Колот (12, 3), Артимович (28, 10), Сокур (10, 1), Алексейчик (12, 3).

“Одеса”: Юшкін (40 хвилин, 11 очок), Рибалко (35, 13), Скуматов (9, 3), Кучинський (19, 7), Кісельов (11, 5), Кузнєцов (33, 10), Ткаченко (15, 10), Балашов (26, 8), Полторацький (8, 2), Варнеліс (4, 2).

Найкращими на майданчику рівнян стали Данило Козлов - 15 очок та, як і у більшості матчів сезону, Анатолій Дубнюк - 14 пунктів. Незвично низьку результативність показали у звітному поєдинку цьогорічні новобранці: Дятловський та Сокур - усього по одному очку.

Ще одним фактором, що, безперечно, вплинув на гру господарів, стала травма капітана “пульсарівців”. Уже на першій хвилині матчу майданчик залишив В’ячеслав Ковалевський. Діагноз лікарів невтішний - розрив ахіла.

“Харківський Політехнік” - БК-93 “Пульсар” - 61:70

Рівняни таки змогли оговтатися від важкої поразки у домашній грі проти одеситів. Вже у черговому матчі “пульсарівці” обіграли на виїзді аутсайдера чемпіонату - “Харківський Політехнік”.

На майданчику, як і у грі проти МБК “Одеса”, точилася в’язка, силова боротьба. Цього разу навіть без В’ячеслава Ковалевського “Пульсар” переграв харківських баскетболістів, до складу яких після травми повернувся лідер - Тимур Арабаджі.

Наступну гру рівняни проведуть у Львові 5 травня проти клубу “Львівська Політехніка”.