Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №1040 від 04.11.2021p.
23429

Спортсмени з Рівненщини вибороли нагороди на чемпіонаті світу та Європи з пауерліфтингу

З 23 по 30 жовтня в м. Бакуріані (Грузія) відбувся чемпіонат світу та Європи з пауерліфтингу та жиму лежачи серед спортсменів з порушеннями зору.

У складі Національної збірної команди України участь у змаганнях брали 12 спортсменів та 4 тренера з Рівненщини.

У підсумку спортсмени Рівненщини на чемпіонаті світу вибороли 34 нагороди, у тому числі 23 золотих, 8 срібних, 3 бронзових медалей, а також встановили 15 рекордів світу (РС).

А на чемпіонаті Європи вибороли 34 нагороди, з них 25 золотих, 7 срібних та 2 бронзових медалей.

Зокрема:

Ольга Каплун (м. Рівне), вагова категорія до 48 кг, сума 265,5 кг Рекорд світу (РС) (присідання–94 кг – РС + жим лежачи 52,5 кг + станова тяга – 119 кг РС):

на чемпіонаті світу серед жінок виборола І місце у триборстві та ІІ місце у жимі лежачи;

на чемпіонаті світу серед юніорок виборола І місце у триборстві та І місце у жимі лежачи;

на чемпіонаті Європи серед жінок виборола І місце у триборстві та ІІ місце у жимі лежачи;

на чемпіонаті Європи серед юніорок виборола І місце у триборстві та І місце у жимі лежачи.

Юлія Блищик (м. Рівне), вагова категорія до 48 кг, сума 255,5 кг (присідання 87,5 кг + жим лежачи–52,5 кг + станова тяга–115 кг.):

на чемпіонаті світу серед жінок виборола ІІ місце у триборстві та ІІІ місце у жимі лежачи;

на чемпіонаті Європи серед жінок виборола ІІ місце у триборстві та ІІІ місце у жимі лежачи.

Ольга Чайковська (м. Рівне), вагова категорія до 52 кг, сума 280 кг (присідання–90 кг + жим лежачи–65 кг + станова тяга–125 кг):

на чемпіонаті світу серед жінок виборола ІІ місце у триборстві та ІІ місце у жимі лежачи;

на чемпіонаті Європі серед жінок виборола ІІ місце у триборстві та ІІ місце у жимі лежачи;

на чемпіонаті світу серед ветеранів виборола І місце у триборстві та І місце у жимі лежачи;

на чемпіонаті Європи серед ветеранів виборола І місце у триборстві та І місце у жимі лежачи.

Галина Галінська (м. Рівне), вагова категорія до 56 кг сума 302,5 кг РС (присідання–110 кг РС + жим лежачи–50 кг + станова тяга–142,5 кг РС):

на чемпіонаті світу серед жінок виборола І місце у триборстві та ІІІ місце у жимі лежачи;

на чемпіонаті Європи серед жінок виборола І місце у триборстві та ІІІ місце у жимі лежачи;

Уляна Багнюк (м. Рівне), ваговій категорія до 60 кг, сума 272,5 кг (присідання–97,5 кг + жим лежачи–65 кг РС + станова тяга–110 кг):

на чемпіонаті світу серед жінок виборола І місце у триборстві та І місце у жимі лежачи;

на чемпіонаті Європи серед жінок виборола І місце у триборстві та І місце у жимі лежачи.

Світлана Коробкова (м. Рівне), вагова категорія до 75 кг, сума 292,5 кг (присідання 100 кг + жим лежачи–62,5 кг + станова тяга –130 кг):

Ніна Асєєва (м. Рівне), вагова категорія до 82,5 кг, сума 345 кг РС (присідання–131 кг РС + жим лежачи –70 кг + станова тяга –144 кг РС):

на чемпіонаті Європи серед жінок виборола І місце у триборстві та І місце у жимі лежачи;

Роман Куров (м. Рівне), вагова категорія до 75 кг, сума 616 кг (присідання – 207 кг РС + жим лежачи–145 кг + станова тяга–264 кг РС):

на чемпіонаті світу серед чоловіків виборов І місце у триборстві та І місце у жимі лежачи;

на чемпіонаті Європи серед чоловіків виборов І місце у триборстві та І місце у жимі лежачи.

Олександр Чернобай (м. Рівне), вагова категорія до 90 кг, сума 681 кг РС (присідання–243 кг РС + жим лежачи–183 кг РС + станова тяга–255 кг):

на чемпіонаті Європи серед чоловіків виборов І місце у триборстві та І місце у жимі лежачи;

Микола Ткачук (м. Рівне), вагова категорія до 100 кг, сума 610 кг (присідання–215 кг + жим лежачи–145 кг + станова тяга–250 кг):

на чемпіонаті світу серед юніорів виборов ІІ місце у триборстві та ІІ місце у жимі лежачи;

на чемпіонаті Європи серед юніорів виборов І місце у триборстві та І місце у жимі лежачи.

Анатолій Дерманський (м. Рівне), вагова категорія до 110 кг, сума 637,5 кг (присідання –230 кг + жим лежачи–167,5 кг + станова тяга–240 кг):

на чемпіонаті світу серед чоловіків виборов ІІІ місце у триборстві та ІІ місце у жимі лежачи;

на чемпіонаті Європи серед чоловіків виборов ІІ місце у триборстві та ІІ місце у жимі лежачи;

на чемпіонаті світу серед ветеранів виборов І місце у триборстві та І місце у жимі лежачи;

на чемпіонаті Європи серед ветеранів виборов І місце у триборстві та І місце у жимі лежачи.

Валерій Ландик (м. Рівне), вагова категорії понад 125 кг, сума 627,5 кг (присідання –225 кг + жим лежачи –147,5 кг + станова тяга–255 кг):

на чемпіонаті світу серед чоловіків виборов ІІ місце у триборстві та І місце у жимі лежачи;

на чемпіонаті Європи серед чоловіків виборов ІІ місце у триборстві та І місце у жимі лежачи.

Завдяки таким високим результатам Національна збірна команда України виборола перші місця у загальнокомандному заліку, у змаганнях серед чоловіків та у змаганнях серед жінок.

Підготовку спортсменів до змагань здійснювали Заслужені тренери України, тренери Рівненського регіонального центру «Інваспорт» Демчук Андрій Олександрович, Фесовець Олександр Миколайович, Полюхович Вадим Олександрович та тренер Левчик Сергій Сергійович.