Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №311 від 27.09.2007p.
23429

#Волейбол

Солодка помста

Рівненський волейбольний клуб “Регіна-Арт” вдало розпочав новий сезон у рамках вищої ліги чемпіонату України. У першому турі рівнянки на власному майданчику двічі переграли принципового суперника - “Хіміка” з м. Южного - 3:0 і 3:2.

Нагадаємо, що саме “хіміки” були головними суперницями наших волейболісток минулого сезону у боротьбі за місце в четвірці топ-команд ліги. У цьому ж році южненські спортсменки перемогли рівнянок у першому раунді Кубку України, що проходив у Сєвєродонецьку. Щоправда, тоді обидва клуби, поступившись більш іменитим “Сєвєродончанці” і “Галичанці - Галекспорт”, до наступного раунду не пройшли.

І от, доля знову звела запеклих суперників одразу ж у першому турі чемпіонату.

Суботній матч став “ легкою прогулянкою” для господарів майданчика. Наші волейболістки впевнено володіли ініціативою і, контролюючи гру у кожній партії, лише наприкінці гри дозволили “хімікам” помріяти про перемогу.

У підсумку матч завершився розгромом гостей - 3:0 (25:15, 25:18, 25:23).

Недільний поєдинок, на жаль, продовженням попереднього не став. Гості дали “Регіні” справжній бій. Господарі у грі були сильнішими, але ніяк не могли досягти потрібної переваги у два м’ячі.

Зрештою, перемога у першій партії дісталася “Регіні” - 35:33, перемогли господині майданчика і у другому таймі - 25:15. Здавалося, загальна перемога вже не вислизне з рук рівнянок, проте несподівано розігралися гості. Южненські волейболістки впевнено виграли дві партії поспіль: 25:17 і 25:16 - та перевели матч у тай-брейк.

І все ж, у вирішальний момент рівнянки змогли зібратися і вирвати перемогу - 15:9.

Загальний рахунок гри - 3:2 - на користь “Регіни-Арт”.

Матчі другого туру рівнянки зіграють 28-29 вересня у Вінниці проти клубу “Медуніверситет-Олімп”. Наступні домашні ігри пройдуть 6-7 жовтня, коли “Регіна” зустрінеться із “Медікою-ШВСМ” (Донецьк).

Інші матчі першого туру:

“Іскра-Педуніверситет” - “Медіка-ШВСМ” - 3:0, 3:0; “ЧІПБ-Круг” - “Медуніверситет-Олімп” - 3:2, 3:0; “Рось-Університет” - “Дніпро-Десна” - 3:0, 3:0.