Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №312 від 04.10.2007p.
23429

#Коротко

Месьонц виграв черговий турнір

У день виборів у Червонограді пройшов Кубок “Нашої України” зі спідвею. Учасниками турніру стали шістнадцять гонщиків, серед яких: українці, поляки та словаки.

шины

Перемогу у змаганнях здобув спідвеїст рівненського “Урагану” Павел Месьонц (15 пунктів), друге та третє місце вибороли часті учасники подібних заходів, земляки переможця Томаш Піщ (14 пунктів) і Марек Мруз (13 пунктів).

У бойовій готовності

БК-93 “Пульсар” у рамках підготовки до нового баскетбольного сезону взяв участь у ще одному товариському турнірі - Кубку ОЗАА. У білоруському місті Осиповичі рівняни помірялися силами із господарями змагань - клубом “ОЗАА”, а також “Темпом-ШВСМ” (Могильов) і “Чеськими яструбами”.

У підсумку “пульсарівці” посіли друге місце, поступившись лише баскетболістам із Осиповичів.

Результати матчів за участю нашої команди: “Пульсар” - “Чеські яструби” - 111:53, “ОЗАА” - “Пульсар” - 94:89, “Пульсар” - “Темп-ШВСМ” - 102:80.