Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №333 від 28.02.2008p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Наболіло

За Басів Кут забули

За Басів Кут забули

Про життя мешканців одного з мікрорайонів Рівного нещодавно нагадав депутат Рівнеради (фракція БЮТ) Анатолій Чугуєвець. Він вирішив, що, якщо населення потрапити до владоможців самотужки не може, то представнику влади варто зробити крок назустріч. З цією метою він і зорганізував прес-конференцію. Причому запросив на неї не лише керівників міста, міського ДАІ, Рівненської дирекції Львівських перевезень, а й звичайних мешканців селища Басів Кут. Аби вони могли на власні очі побачити, і на власні вуха почути, як же будуть вирішувати їх проблеми. А депутат Чугуєвець увагу присутніх акцентував на чотирьох негараздах.

На вулиці Малорівненській стоїть кузов-смітник. Всі, кому не ліньки, вивозять туди непотріб. Але комунальні служби, вирішивши, певно, що це не центр міста, прибирати там не поспішають. Лише на неодноразові прохання депутата, сміття звідти забрали. Втім, зробили це так неохайно, що навколо кузова в радіусі кількадесят метрів все встелено поліетиленовими пакетами та папером.

Дорога до кладовища та церкви пролягає через залізничні колії, жодного обладнаного переходу для пішоходів там немає. Другий рік Рівненська дирекція Львівської залізниці письмово обіцяє знайти кошти, розробити проект, але віз і нині там. На жаль, потяги як їздили, так і їздять. Необлаштований перехід вже став причиною загибелі молодого юнака. Через фізичні вади він не встиг перетнути колії й був збитий на рейках.

На перехресті не працюють світлофори, або якщо й працюють, то недовго. Пішохідної розмітки давно немає. Попередня стерлася за кілька місяців. Певно, фарба була надто дешевою та неякісною. Навіть начальник міського ВДАІ Віталій Дещинський повідомив, що за останній час кількість ДТП на Басівкутському перехресті зросла у кілька разів. Втім, за належного фінансування з міського бюджету всі вказані недоліки наша державтоінспекція обіцяє виправити.

Ще допомоги з міського бюджету чекає ЗОШ №14. Перша п’ятирічка минає, як почали новобудову. Освоїли близько трьох мільйонів гривень, а ще потрібно не менше 20. За словами Анатолія Чугуєвця, варто віднайти хоча б 5-6 мільйонів, щоб цього року будівництво не заморозити. Як вихід із ситуації - допомога фракцій БЮТ в обласній та міській радах при розподілі бюджетних коштів. Принаймні на таке гроші віднайти можна. А то старе приміщення школи було побудоване ще у 1903-04 роках. Нині їдальнею у ЗОШ №14 слугує три парти у коридорі, загороджені дерев’яними щитами. І це у 21 столітті! У центрі Європи...

28.02.2008Володимир ПОПИК



Рівне-Ракурс №10 від 28.02.2008p. 
На головну сторінку