Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №368 від 30.10.2008p.
23429

#Баскетбол

Коли на майданчику грає команда

“Королівський подарунок” вболівальникам зробили гравці “Пульсара”, здобувши вольову перемогу над “Сумихімпромом”.

Найрезультативнішими учасниками матчу у рівнян стали Павло Улянко та Далібор Д’япа, який двома днями раніше відсвяткував свій двадцять четвертий день народження.

БК-93 “Пульсар” – “Сумихімпром” - 100:98 (27:24, 16:27, 27:27, 30:20).

Рівне: Брянцев (3 очки, 17 хвилин), Захожий (0, 10), Дятловський (12, 27), Дубнюк (18, 30), Шемосюк (13, 30), Артимович (6, 18), Улянко (25, 33), Шелуха (0, 2), Бєлов (2, 10), Д’япа (21, 25).

Дійсно неймовірний матч, де було все: і розпач, і надія, і радість і, вже вкотре, грубі помилки суддів. Перемогу господарям за дві секунди до фінальної сирени забезпечив неймовірний кидок Д’япи.

Краще матч, на правах господарів, розпочали “помаранчеві”. Два очки Улянка та “трійка” від Далібора забезпечили стартовий ривок - 7:4.

Зрештою, завадив командам звести внічию першу чверть кидок відчаю Д’япи - 27:24!

Другу десятихвилинку рівняни провалили. Важко давалися влучання з дальньої дистанції, а підступи під кошик “Хімпрому” вміло перекривалися гравцями суперника.

“Пульсар” ще деякий час зберігав лідерство, проте у середині чверті Артем Буцький вже вивів гостей вперед - 36:34. А до великої перерви перевага команди Ендріяйтіса виросла аж до восьми пунктів - 51:43.

Надалі на майданчику точилася рівна боротьба з великою кількістю фолів та персональних зауважень.

Ще за хвилину до фінальної сирени “помаранчеві” програвали - 93:94.

За дві останні хвилини матчу “Пульсар” зумів не лише вирівняти становище, але й перемогти.