Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №379 від 15.01.2009p.
23429

#Баскетбол

“Пульсар” продовжує роздавати подарунки

Новий рік за доброю традицією “пульсарівці” зустрічали у баскетбольному стилі. У змаганнях, що відбувалися у спортивній залі ОДЮСШ, взяли участь усі вікові категорії юних вихованців школи.

Окрім веселих конкурсів та естафет, відбувся матч між випускною групою школи 1992 року народження та командою БК-93 “Пульсар”.

Після роздачі подарунків вихованцям ОДЮСШ, команда приступила до роздачі подарунків уболівальникам - перемог у чемпіонаті України.

І першим таким подарунком став розгром МБК “Миколаєва” у черговому турі Суперліги.

БК-93 “Пульсар” - МБК “Миколаїв” - 82:59 (7:9, 25:16, 23:18, 27:16).

Рівне: Брянцев (12 очок, 28 хвилин), Захожий (7, 17), Дятловський (10, 28), Шемосюк, 16, 23), Артимович (7, 13), Улянко (7, 26), Шелуха (3, 1), Рябінін (0, 1), Герасимчук (2, 27), Гуменюк (12, 20).

Миколаїв: Гілєвич (8 очок, 21 хвилина), Яйло (11, 20), Сільковський (0, 18), Онуфрієв (8, 33), Гладир (9, 32), Хлебовицьки (17, 22), Блейр (2, 17), Монтгомері (4, 15).

У першій чверті матчу баскетболом на майданчику і не пахло. Суперники дуже повільно набирали очки, здебільшого, граючи на захист власного “кошика”.

Щойно розпочалася друга десятихвилинка, як гості, закинувши двічі поспіль, вдвоє збільшили свою перевагу над “пульсарівцями” - 14:7.

Проте це була остання мить щастя для “корабелів” того вечора.

У господарів майданчика почали вдаватися кидки з дальньої дистанції, чим підопічні Михайла Переверзія вдало і скористалися.

Підбирання Павла Улянка під своїм щитом завершилося триочковим влучанням Дмитра Брянцева, а через тридцять секунд вже сам білорус у подібній ситуації вразив кошик супротивника. Згодом, спершу Ілля Шемосюк, а потім Дмитро Дятловський ще двічі влучно “стріляли” з-за дуги, забезпечивши семиочкову перевагу власної команди по завершенні першої половини гри - 32:25.

Надалі господарі просто “добивали” деморалізованих гостей. Успіх рівнянам принесли, як не дивно, саме дальні кидки. Гравці “Пульсара” влучали з-за дуги дванадцять разів, використавши двадцять чотири спроби. Гості ж реалізували лише три триочкові кидки з вісімнадцяти спроб. Цікаво, що найнижчу результативність продемонстрував один із лідерів “Миколаєва”, Сергій Гладир, який за відсутності Олександра Раєвського мав би вести за собою команду.

Фінальну крапку у грі поставив Артем Шелуха, який, ввійшовши у гру лише на останні чотири секунди, встиг реалізувати ще один триочковий кидок - 82:59. Більш ніж впевнена перемога, яка дозволила рівнянам покинути останню сходинку турнірної таблиці.

На жаль, дублери “помаранчевих” суперникам з Миколаєва програли - 62:77.