Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №390 від 02.04.2009p.
23429

#Коротко

Мотокрос у Могилянах

Змагання із традиційного мотокросу вперше після багаторічної перерви пройшли на Рівненщині. Учасників змагань приймала траса у селі Могиляни Острозького району області.

Турнір зібрав під своїми знаменами більше трьох десятків мото-кросменів із Києва, Требухова, Черкас, Бердичева, Пустомит, Рівного, Острога, Корця та Костополя.

Кубок МК “Кристал”, за підсумками змагань, дістався клубу-дебютанту із Острога, на другому місці МК “Салют” (Костопіль), на третьому - СК “Трофімов” (Рівне).

“Верес”

готується до старту

Матчем на стадіоні “Авангард” проти ФК “Коростень”, що відбудеться четвертого квітня, розпочне виступи у весняній частині чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги рівненський клуб.

Готувалися до матчів національної першості футболісти “Вереса”, виступаючи у зимових першостях міста та області.

Нагадаємо, що після осінньої частини сезону рівняни, маючи у своєму активі двадцять чотири очка, посідають десяту позицію у турнірній таблиці.

Неймовірний матч

Жахливу результативність про-демонстрували БК-93 “Пульсар” - МБК “Миколаїв”.

Гра завершилася перемогою гостей - 52:48. Першу чверть виграв “Пульсар” - 19:6, а у другій десятихвилинці вже повністю домінували гості - 25:8.

Кращим гравцем матчу став Джарріус Джексон - 19 пунктів.