Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №390 від 02.04.2009p.
23429

#Футзал

Попсували нерви фавориту

Справжню перевірку бойової готовності претендента на бронзові нагороди чемпіонату влаштували гравці МФК Рівне на його ж майданчику.

“ТВД” (Львів) - МФК “Рівне” - 4:3 (2:0).

“ТВД”: Мельник - Вахула, Маржановський, Рогачов, Засенко - Хавер, Денис, Кордоба, Сільченко - Цимбаляк, Кіндій.

“Рівне”: Чемерис - Петрик, Сондак, Басіч, Дармовіс - Волох, Жовтун, Жак, Кравчук

Арбітри: Дараган (Київ), Чупіс (Миронівка).

Голи: Рогачов (1), Кіндій (7), Вахула (30), Хавер (36) - Кравчук (24), Волох (28), Сондак (35).

Попередження: Хавер (18) - Кравчук (15).

Реальний шанс відібрати важливі турнірні бали у одного із лідерів чемпіонату втратили рівняни. Футболісти “ТВД” виглядали дещо втомленими, адже лідери команди нещодавно повернулися із табору національної збірної, яка нещодавно успішно виборола путівку на чемпіонат Європи.

Уже на тридцятій секунді двобою саме гравець збірної України Євген Рогачов у притаманному йому стилі розхитав Володимира Сондака й лівою ногою скерував м’яча у лівий від воротаря кут - 1:0.

Згодом Мирон Кіндій ударом головою після зручної передачі Василя Дениса подвоїв перевагу господарів - 2:0.

Така перевага ледь не зіграла злий жарт із господарями майданчика. На початку другого тайму передачу Волоха у гол втілив Кравчук - 1:2.

А ще за кілька хвилин зусиллями цього ж дуету рахунок було зрівняно.

Ще за дві хвилини Вахула, опинившись тет-а-тет із Павлом Чемерисом, знову виводить львів’ян вперед - 3:2.

Проте і цього разу підопічні Юрія Баховського зуміли відігратися. Черговою помилкою оборони “ТВД” скористався Володимир Сондак - 3:3!

І все ж останнє слово виявилося за командою Романа Ковальчика. Переможний гол провів Юрій Хавер.

Наступну гру МФК “Рівне” проведе вдома 11 квітня проти харківського “Моноліту”.