Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №224 від 26.01.2006p.
23429

#Міні-футбол

Розгром від лідера

Повним фіаско завершився вояж до Києва команди МФК «Рівне». Здавалося, ніщо не передбачало подібного результату, - матч за участю двох лідерів західної зони першої ліги обіцяв бути цікавим та видовищним. Натомість, маємо одну з найбільших поразок рівненського клубу за усю історію виступів у першій лізі: «Планета» (Київ) - МФК «Рівне» 10:3 (6:1).

А починалося для рівнян все не так і погано: вже на першій хвилині вони вийшли вперед завдяки влучному удару кращого бомбардира команди Романа Волоха. Але цю перевагу втримувати довго вони не змогли - за дві хвилини попереду були вже господарі. Фактично, вирішено все в матчі було вже після першого тайму, коли на табло світився рахунок 6:1. У другій двадцятихвилинці МФК «Рівне» отримав у свої ворота ще чотири м'ячі, на що відповів лише двома, забитими Федором Мельничуком та все тим же Волохом. Ось таким сумним виявилося закінчення першого кола чемпіонату для рівнян, які після цієї поразки опустилися аж на четверте місце, відстаючи від лідера - «Планети» - уже на 8 очок.

Результати інших матчів 7-го туру: «Кардинал» - «Локомотив» 6:1, «Каменяр» - «Галпідшипник» 3:4, «Златогор» - «Соцтех-НУХТ» 4:4.