Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №423 від 19.11.2009p.
23429

#Коротко

Переможний забіг

Рівнянин Михайло Іверук став переможцем Міжнародного напівмарафону, що відбувся у Польщі. Час чемпіона - 1.04.47. Бронзу у змаганнях жінок здобула також рівненська легкоатлетка, Світлана Станко. Всього участь у змаганні брало близько семиста бігунів з восьми країн.

Вдалий вояж до Туреччини

Тенісистка Софія Ковалець припинила боротьбу на турнірі серії ITF на стадії півфіналу.

У цьому раунді змагань, що проходили в турецькій Анталії, юна рівненська спортсменка поступилася румунці Крістіні Діну - 3:6, 4:6.

У парному розряді український дует у складі рівнянки Софії Ковалець та донеччанки Катерини Козлової пробився до фіналу турніру. Щоправда, у матчі за перше місце наші дівчата програли - 3:6, 0:6.

Повернення капітана

Екс-гравець “Пульсару”, Вячеслав Ковалевський, повертається до рівненського клубу. Після виступів за місцеві “ЛАВІСС”, БК “Сарни”, баскетболіст знову гратиме за помаранчевих.

Влітку Ковалевського запросили до “Черкаських мавп”, де він тренувався та відновлював ігрові кондиції, проте із виступами за черкаський клуб на постійній основі не склалося.

Першу після вимушеного перепочинку гру БК-93 “Пульсар” проведе сьогодні, 19 листопада у Запоріжжі, де у рамках розіграшу Кубку Суперліги підопічні Михайла Переверзія протистоятимуть “ФЕРРО-ЗНТУ”.

Зіграємо із “Гірником”

Команда із Кривого Рогу стане суперником регбійного клубу “Рівне” у матчах за третє місце чемпіонату України у першій лізі.

Поєдинки за бронзові нагороди відбудуться 21-22 листопада на нейтральному полі у Кременці.