Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №441 від 25.03.2010p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Інша думка

Непроста тема щеплень

У весняний період, коли в організмі не вистачає вітамінів і поширені гострі респіраторні інфекції, лікарі починають доводити про необхідність щеплення проти туберкульозу. Враховуючи склад самої вакцини (8 106 життєздатних одиниць бактерій бичачого туберкульозу, та консерванти, що містять високотоксичні речовини - ртуть, алюміній, феноксиетанол, формальдегід), треба реально оцінювати, яким чином все це впливає на здоров’я. Так починає свою статтю “Чи варто робити щеплення?..” Жанна Титаренко з газети “Міська варта” (Харків) від 15.03.2010.

Останні дослідження, особливо стосовно ртуті та алюмінію, доводять, що ці речовини куди небезпечніші, ніж вважалося раніше, особливо для імунної системи немовляти.

Асоціації батьків дітей, хворих на аутизм, стверджують, що саме ртуть спричиняє розвиток цієї хвороби. Раптове зростання захворюваності на аутизм припало на введення в медичний річний календар щеплень від гепатиту В та гемофільної палички, що різко збільшило кількість введеної немовлятам ртуті. Як це не парадоксально, ніхто ніколи не робив досліджень, які б довели безпечність введення токсичних речовин у складі вакцин немовлятам.

Крім того, у процесі виробництва вакцини можуть бути заражені (контаміновані) різноманітними мікроорганізмами (віруси, мікоплазми, амеби, бактерії). В тому числі і такими, про які сьогодні нічого не відомо. Тому не існує відповідних технологій очищення від вищезгаданих утворень.

Проникаючи в організм у неприродний спосіб, через ін’єкцію, ці мікроорганізми можуть вбудовуватися в геном клітин, спричиняючи згодом їх ракове перетворення.

(Початок. Продовження у наступному числі газети “Рівне-Ракурс”)

25.03.2010Ольга ЯРОШ



Рівне-Ракурс №10 від 25.03.2010p. 
На головну сторінку