#Баскетбол

Домашнє фіаско

На власному паркеті рівняни були слабшими від візитерів із Дніпродзержинська.

БК-93 “Пульсар” - “Дніпро-Азот” - 46:66 (12:10, 6:25, 18:13, 10:18)

Рівне: Сотник (0 очок, 2 хвилини), Гусаківський (4, 3), Ковалевський (15, 28), Шемосюк (2, 28), Коваль (0, 8), Коровяков (1, 21), Шелуха (6, 26), Рябінін (3, 11), Полторацький (11, 22), Герасимчук (2, 29), Рєка (2, 17).

Дніпродзержинськ: Литвин (2 очки, 2 хвилини), Карім (24, 35), Чигринов (0, 25), Берхін (5, 25), Сокур (8, 29), Абдрахманов (4, 19), Лохманчук (11, 32), Конате (2, 7), Рихлюк (10, 20), Болдаєв (0, 2).

“Не можу пояснити, що сталося, - бідкався після матчу наставник рівнян, Михайло ПЕРЕВЕРЗІЙ. - Сьогоднішня гра була, напевно, однією з найгірших, проведених нами на власному майданчику. Особливо безвольно команда виглядала у другій чверті - не могла ані забити, ані захистися, поступившись 6:25”…

І, справді, на власному майданчику “помаранчеві” давно не виглядали настільки непереконливо.

Від упевненості, з якою баскетболісти БК-93 перемагали “Дніпро-Азот”, у Суперлізі не залишилося і сліду. Лідер гостей, Ламар Карім, почувався на майданчику, як риба у воді, і вдосталь познущався над обороною рівнян.

Лише після великої перерви господарі зуміли нав’язати зовсім не грізному супернику щось на кшталт боротьби. Проте наздогнати “Азот” виявилося завданням із розряду фантастики.

На щастя, із відвертим аутсайдером чемпіонату, сімферопольськими “Грифонами”, рівняни впоратися зуміли.

БК-93 “Пульсар” - “Грифони” - 84:69 (19:14, 19:15, 21:20, 25:20).

Рівне: Сотник (0 очок, 2 хвилини), Ковалевський (5, 28), Шемосюк (9, 21), Коваль (0, 8), Коровяков (15, 21), Шелуха (0, 27), Рябінін (8, 19), Полторацький (20, 24), Герасимчук (8, 27), Рєка (19, 24).

У поєдинку із “Грифонами” підопічні Михайла Переверзія не мали жодних проблем. Ще до великої перерви рівняни оформили собі майже десятиочковий відрив у рахунку - 38:29.

Дві заключні чверті стали простою формальністю.

Наступну домашню гру БК-93 “Пульсар” проведе у суботу, восьмого травня, проти львівської “Політехніки-Галичини”. Початок гри - о 16.00.