Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №228 від 23.02.2006p.
23429

#Волейбол

З вінничанками було складно

Завершився перший етап чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд у вищій лізі. В останньому турі рівненська «Регіна-АРТ», яка достроково забезпечила собі місце у фіналі, у матчах, що не носили майже ніякого турнірного значення, двічі перемогла вінницький «Медуніверситет-Олімп». Щоправда, перемоги далися нашим дівчатам важко - 3:1 та 3:2.

У суботній грі рівнянки перемогли у першїй партії 25:20, але зазнали поразки у наступній - 21:25. Після цього наша команда зрозуміла, що жартувати з суперницями не варто, й здобула перемоги ще у двох партіях, і, разом з тим, у грі - 25:15 та 25:23.

У другому матчі «Регіні-АРТ» теж було несолодко. Гра проходила за схожим сценарієм: перемога господарок у першому сеті (25:15), та поразки у другому та третьому - 16:25 та 21:25. Та і з цієї ситуації наші волейболістки вийшли з честю - спочатку рахунок було зрівняно - 25:16 і 2:2 по партіях, а на таймбрейку «Регіна-АРТ» дотиснула гостей - 15:6.

Результати інших матчів 14 туру: «Академія-Дніпро-Десна» - «Університет-ОДЮСШ» 0:3, 0:3, «Рось-Університет» - «Національний університет ЧІПБ-Круг» 3:0, 3:0, «Медіка-ШВСМ» - «Хімік» 3:1, 3:2.

Таким чином, на другому етапі боротьбу за медалі продовжать: «Рось-Університет» (Біла Церква), «Університет-ОДЮСШ» (Луцьк), наша «Регіна-АРТ» та «Медіка-ШВСМ» з Донецька. Команди зіграють одна з одною по 4 матчі. Крім того, рахуються очки, отримані на першому етапі.

Перший тур другого етапу відбудеться у Донецьку з 2 по 5 березня.