№491 від 10.03.2011p. | |
Передплатний індекс: 23429 Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477 |
#Прорив
Новий проект, який дозволяє студентам паралельно навчатися в Україні та Польщі впроваджує Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. Ак. С.Дем’янчука спільно з Краківською академією ім.Моджевського та Вищою соціально-економічною школою у Шрьодє Вєлькопольськей. Представницька делегація МЕГУ, на чолі з ректором університету, професором Анатолієм Дем’янчуком, нещодавно повернулася з Польщі, де обговорювала подальші умови співпраці між навчальними закладами та уклала відповідні угоди. Аналогів такій системі навчання в Україні поки немає.
За словами Анатолія Дем’янчука, проект передбачає навчання в МЕГУ та в польських ВНЗ. “Назвали його - “Вікно в Європу”, - говорить ректор. - Відтепер ми розпочинаємо впровадження спільних навчальних програм для студентів МЕГУ, Краківської академії і Познанської Вищої школи. Ця система навчання є цікавою і новою, оскільки побудована таким чином, щоб студенти надовго не відлучалися з дому, не забували Батьківщини і тому кількість витраченого на навчання в обох закладах часу буде однаковою. Окрім того, у Польщі студенти можуть навчатися, практично, за всіма спеціальностями, що є в МЕГУ. Велику увагу приділяємо тому, щоб програма була спрямована не лише на отримання диплому, а насамперед на якість освіти. Набір буде обмежений у рамках балів сертифікатів та враховуватимуться початкові знання абітурієнтів. Студенти першого та другого курсів, які навчаються у МЕГУ і хочуть паралельно вступити у Польські ВНЗ, зможуть навчатися у Вєлькопоському вищому навчальному закладі. А у Краківську академію є можливість вступати з першого курсу навчання. Після закінчення навчального закладу студенти отримають відразу два дипломи - МЕГУ ім. Ак. С.Дем’янчука та польського ВНЗ і матимуть можливість продовжити навчання у магістратурі будь-якого навчального закладу Європи”.
Черговим важливим аспектом є те, що не лише наші студенти мають можливість навчатися в польських ВНЗ, але і польські - у МЕГУ. Закордонні колеги висловили зацікавленість, що є важливо не тільки для навчального процесу, але і для подальшої співпраці між двома країнами.
10.03.2011 | Вікторія РИЧКО |
Рівне-Ракурс №10 від 10.03.2011p. На головну сторінку |