Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №500 від 12.05.2011p.
23429

#Волейбол

“Регіна-МЕГУ” завершила сезон

“Регіна-МЕГУ” у суботу на власному паркеті поступилася сьомій команді Суперліги, євпаторійській “Керкінітіді”, та припинила боротьбу за вихід до еліти жіночого волейболу. Єдиною втіхою для землячок стали срібні нагороди чемпіонату України з волейболу у вищій лізі.

“Регіна-МЕГУ” - “Керкінітіда” - 0:3 (18:25, 11:25, 26:28).

Нагадаємо, що тиждень тому рівнянки провели два виїзних матчі із “Керкінітідою”. У серії до трьох перемог срібна команда вищої ліги, яка грала без найдосвідченішої нашої волейболістки Лариси Козулі, двічі всуху поступилася господаркам. Тож для того, щоб мати шанс на продовження боротьби за вихід до Суперліги, підопічним Валерія Слєпцова необхідно було будь-що перемогти суперника в рідних стінах. Утім гості виявилися не по зубах “Регіні-МЕГУ”. У першому сеті рівнянки більш-менш стримували впевнені дії гравців “Керкінітіди”, але все-таки поступилися в боротьбі 18:25. Друга партія стала справжнім жахом для господарок паркету. Досвідчені євпаторійки розправилися із тепер уже екс-претендентом на вихід до еліти із розгромним рахунком 25:11. У заключному сеті рівнянки мали всі шанси розмочити рахунок у грі. Утім кінцівка матчу знову була на боці “Керкінітіди”, яка дотиснула опоненток - 28:26. Вигравши третю гру протистояння, підопічні Леоніда Хричова зберегли за собою місце в еліті жіночого волейболу. “Регіна-МЕГУ” може тішитися від того, що здобула срібні нагороди у вищому дивізіоні й сподіватися на те, що в наступному сезоні все-таки завдання виходу до Суперліги буде виконане.