№523 від 20.10.2011p. | |
Передплатний індекс: 23429 Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477 |
#Новини області
На міністерському селекторі до нашої області не було зауважень щодо своєчасності пуску тепла. Тим не менш, скарги від краян впродовж усього опалювального сезону прийматимуть диспетчерські служби, які працюють у містах і районах області. Володимир Новак проаналізував звернення, що надходять на “гарячі телефонні лінії”. За його словами, нині найпоширенішою причиною відсутності тепла в домівках є повітря у системах опалення.
Під час останнього візиту Василя Берташа до Польщі сторони підписали План дій на 2011-2013 роки. Відповідно до нього, Рівненщина та Вармінсько-Мазурське воєводство співпрацюватимуть, зокрема, у сферах освіти, культури, спорту, туризму, охорони навколишнього середовища. Ділитимуться досвідом й тренери спортсменів. Також на Рівненщині щороку проводитимуть День Європи та Тиждень польської культури, натомість у Вармії та Мазурах влаштовуватимуть Дні української культури.
Газифікація триває
Жителі двох сіл Іванівна та Березівка Корецького району відтепер можуть користуватися газом. Ще торік Корецький район був одним з найменш газифікованих - лише на 20 відсотків. Тому в 2011 році на газифікацію Корецького району залучили понад 24 мільйони гривень. Це кошти НАК “Нафтогаз” та власні гроші ПАТ “Рівнегаз”.
Тим часом цьогоріч у Корецькому районі планують газифікувати ще чотири села - Користь, Новини, Бриків та Богданівку.
У всіх сальмонельоз
Рівненські санепідеміологи знають, чому потруїлися люди у Млинові. Нагадаємо, що після святкування Дня подяки до Млинівської та Дубенської лікарень потрапили 35 чоловік із харчовим отруєнням. Причина у бактерії сальмонели, яка і викликала спалах сальмонельозу. Наразі стан хворих задовільний.
Не забувають своє коріння
14 жовтня відбулася зустріч мешканців Малівської сільської ради с.Малеве Демидівського району з жителями Великоозерянської сільської ради Дубровицького району, приурочена 20-ій річниці переселення. Згідно з Законом України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, частина громадян сіл Великоозерянської сільської ради були переселені із радіоактивно забрудненої території Великоозерянської сільської ради 1991 року в Демидівський район.
Своїм колишнім землякам демидівчани продемонстрували відеофільм про життя переселенців у с.Малеве, а фольклорний колектив Малівської сільської ради, у складі якого більшість колишніх жителів Великоозерянської сільської ради, зірвав гучні оплески присутніх.
20.10.2011 |
Рівне-Ракурс №10 від 20.10.2011p. На головну сторінку |