Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №239 від 11.05.2006p.
23429

#Боротьба за виживання

»Пульсар» перемагає втретє

Рівненська команда, вигравши у трьох домашніх матчах поспіль, покинула зону вильоту і продовжує боротьбу у плей-офф баскетбольної Суперліги. Після перемог над “Харковом” та “Маріуполем”, “пульсарівці” впевнено розібралися і зі “Львівською Політехнікою”.

“Пульсар” - “Львівська Політехніка” 69:55

4 травня. СК ДЮСШ - 4

судді: Защук, Калугін, Широбоков (всі Київ).

“Пульсар”: Рихлюк - 2; Ковалевський - 20; Кіба - 6; Дубнюк - 8; Скиданов - 3; Шемосюк - 2; Артимович - 5; Река - 13; Баяндін - 10.

“Політехніка”: Літвінюк - 4; Штереб - 8; Шкурупій - 2; Агєєв - 10; Ігнатавічус - 17; Скуматов - 2; Лемик - 12.

Нервовий початок матчу віщував напружену боротьбу і, як виявилося вже потім, невисоку результативність гри. Баскетболісти обох клубів багато фолили і, як результат, уже в першому періоді Скуматов мав три персональних зауваження, два було у пасиві Анатолія Дубнюка. Впродовж дебютної чверті обидві команди по черзі виходили вперед, втім, ця частина зустрічі завершилася з результатом - 15:13 на користь “Пульсару”.

Друга чверть проходила за схожим сценарієм. “Помаранчеві”, які того вечора були явно кращими, постійно намагалися відірватися у рахунку, а “політехніки” намагалися не відпускати рівнян далеко вперед. Зрештою, після впевненої гри Реки, Дубнюка та Ковалевського, господарі перед великою перервою все ж забезпечили собі гандикап у сім очок - 33:26.

Після перепочинку “Пульсар” продовжував збільшувати свою перевагу. Чергові три очка Ковалевського та точні кидки Дениса Баяндіна зробили рахунок третьої чверті 55:43!

Четверта чверть лише підтвердила закономірність перемоги рівнян. Господарі ще припиняли усі намагання львів’ян хоча б скоротити рахунок, відповідаючи на атаки гостей своїми точними кидками.

Отож, третя поспіль перемога “помаранчевих” - 69:55.

“Будівельник” - “Пульсар” - 94:57.

“Будівельник”: Журній -8; Неруш - 10; Горбенко - 10; Стефанишин - 5; Ворник - 3; Балашов - 3; Малиш - 6; Брянцев - 10; Орленко - 13; Дятловський - 7.

“Пульсар”: Рихлюк - 8; Ковалевський - 8; Дубнюк - 11; Скиданов - 5; Шемосюк - 2; Артимович - 11; Река - 7; Баяндін - 4.

Рівняни підтвердили своє реноме домашньої команди. Після чудової гри, яку вони продемонстрували на рідному майданчику у трьох стартових іграх серії плей-офф, у першому ж гостьовому поєдинку рівненські баскетболісти майже без боротьби поступилися столичному МБК “Будівельник”.

Кияни з перших хвилин зустрічі мали перевагу на майданчику і впевнено довели гру до перемоги. Про різницю у класі команд під час цієї зустрічі красномовно свідчить підсумковий результат - 94:57 на користь “будівельників”.

Тепер на “Пульсар” очікує продовження нелегкої серії гостьових матчів. У наступній грі, 11 травня наші баскетболісти зіграють з МБК “Одеса”, а вже 17 травня поміряються силами з “Політехніком” у Харкові.