Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №570 від 27.09.2012p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Як нас дурять

Небувалий прецедент! У Рівному з’явилися фальшиві іменні сертифікати

Небувалий прецедент! У Рівному з’явилися фальшиві іменні сертифікати

Політика - річ брудна, особливо коли її роблять люди, для яких немає жодних моральних цінностей. Погано, коли фраза - “мета виправдовує засоби” - стає для декого головним гаслом у житті. Цього тижня ми усі стали свідками найгіршої провокації в історії громадсько-політичного життя Рівного останніх двох десятиріч. А починалося все дуже буденно...

25 вересня на Льонокомбінаті відбулася чергова прес-конференція. Нічого сенсаційного не очікувалося. Але коли власник Льонокомбінату Олег Червонюк завершив свою розповідь, у кабінеті, де проходив захід, панувала тиша, присутні журналісти були просто шоковані почутим. Автор за два десятки років журналістської діяльності ні з чим подібним не зіштовхувався.

Олег Червонюк розповів: “Учора до мене почали приходити рівняни з питанням, як їм заплатити гроші, бо вони хочуть взяти участь у “народній інвестиції” в наше підприємство. Позаяк ніяких подібних заходів я не проводив і не планував проводити, то моєму подиву не було меж. Однак дуже швидко я зрозумів, що ми усі стали жертвою брудної провокації.

Виявилося, що невідомі особи надрукували величезним накладом фальшиві сертифікати та листи до них, в яких від мого імені пропонувалося рівнянам вкладати кошти в Льонокомбінат. За це шахраї обіцяли від мого ж імені виплати дивідендів у розмірі 24% річних. Особливо обурює цинізм невідомих зловмисників - вони не просто заманювали людей у фінансову пастку, а й зробили ставку на найбільш беззахисних - пенсіонерів. Вони пропонували їм придбати ці “цінні папери” за половину ціни. Я розумію, що наше підприємство та я особисто дуже заважаємо певним діячам, які звикли до того, що можна заробляти шалені кошти на розвалі та на розкраданні, і наш приклад будівництва на руїнах промислового гіганта нового конкурентноздатного національного підприємства ставить хрест на їх кар’єрах. Тому був готовий до провокацій. Однак те, що відбулося, виходить за всі межі. Заради своїх особистих інтересів замовники цієї провокації пішли на шахрайство і пробують пограбувати пересічних рівнян. Відразу, як тільки ми зрозуміли, що сталося, я звернувся в СБУ, міліцію та спробував привернути до цього факту увагу податкової міліції. Ситуація дуже серйозна, бо можуть постраждати тисячі людей. Ми знаємо, як складно жертвам фінансових афер повернути свої кошти. Сподіваюся, що наші правоохоронні органи розберуться і знайдуть організаторів та виконавців цієї афери.

Від себе хочу сказати, що сьогодні ми усі повинні бути дуже уважними і розуміти, що в черговий раз наша доля у наших руках. Якщо в черговий раз нас усіх ошукають, то винні будемо лише ми самі. Я прочитав багато декларацій про доходи нинішніх кандидатів і хочу сказати, що коли людина, яка є доволі заможним громадянином, у своїй декларації про доходи ставить прочерки, то це нахабна брехня. Це може означати тільки одне - вона отримує кошти незаконним шляхом, грабуючи українців. Тому і ховається за прочерками у декларації. Я заробив свої статки чесним трудом і готовий це довести, все моє майно придбане легально. Скажу більше - я вірю в те, що на своїй землі українці можуть і повинні заробляти багато. Заробляти, а не грабувати, брати хабарі чи “відкати”. У багатій державі люди повинні жити заможно і трудитися чесно. Саме тому я розумію, що моя позиція для шахраїв та злодіїв є вкрай небезпечною. Але ж їх менше ніж нас, набагато менше, і тому ми повинні очистити владу від людей, які свій народ вважають бидлом і готові будь-яким чином прибрати з дороги чесних трударів”.

Що тут скажеш - ще ніколи в історії Рівного не бувало, щоб шляхом відвертого шахрайства намагалися скомпрометувати одного з кандидатів до Верховної Ради. Страшно навіть подумати, що буде далі...

27.09.2012Володимир КОНЄВРівне-Ракурс №10 від 27.09.2012p. 
На головну сторінку