![]() |
№571 від 04.10.2012p. |
Передплатний індекс: 23429 Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477 |
#Ярмарок
На Набережній ярмаркували понад 80 агровиробників та переробників. Фермери та підприємства переробки сільськогосподарської продукції з усіх районів Рівненщини пропонували жителям обласного центру харчі без посередників.
Такі ярмарки в області вже стали традиційними, оскільки дозволяють покупцям заощадити, а продавцям - вторгувати більше за вирощене та вироблене. Тож уже 13 жовтня рівнян запрошують на чергові фермерські торги.
Тим часом “Волинський екологічний продукт”, тобто фермери Рівненщини, що об’єдналися під цим брендом, почали укладати перші угоди. Так, вони постачатимуть картоплю, буряк, моркву та капусту в обласну і дитячу лікарні, Клеванський госпіталь, а також у медичні заклади Березного та Дубна. Такі угоди уклали з 12 фермерами, підсумував голова асоціації фермерів та приватних землевласників області Дмитро Українець. Деякі з цих господарів вже почали постачати овочі.
04.10.2012 |
Рівне-Ракурс №571 від 04.10.2012p. На головну сторінку |