![]() |
№587 від 24.01.2013p. |
Передплатний індекс: 23429 Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477 |
#Непокора
21 січня у Рівному відбулася безстрокова акція громадянської непокори Лідера української опозиції Юлії Тимошенко. На її підтримку представники Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина” провели мітинг під стінами Рівненської ОДА.
Під щирі оплески та схвальні вигуки: “Україні - волю! Юлі - волю! Банду - геть!”, Юрій Вознюк зачитав присутнім текст резолюції акції протесту національно-демократичних сил Рівненщини, яку згодом одноголосно ухвалили на народному мітингу і передали керівництву Рівненської ОДА, як перший сигнал проти свавілля обласного рівня.
Виступаючи на мітингу, народний депутат від Дубна Валентин Королюк зазначав, що лише фабрикуючи нові звинувачення проти Юлії Тимошенко, влада зможе залишитися у державного керма. Відтак, об’єднавшись ми маємо забезпечити звільнення Юлії Тимошенко із тюрми. А голова Рівненської обласної організації ВО “Батьківщина” Юрій Прокопчук привіз із Києва останні звістки: “З чим пов’язана чергова цинічна спроба пред’явлення звинувачень Юлії Тимошенко без присутності захисників? З тим, що днями Європейський суд з прав людини винесе рішення про політичні переслідування опозиції. Вже зроблені відповідні заяви лідерами країн, головами Ради Європи та ПАРЄ. Тимошенко визнана політичним в’язнем України. Влада робить усе, щоб не допустити лідера нації Юлію Тимошенко до виборів Президента України, які відбудуться у 2015 році. Вони намагаються просто вбити Юлю! Але чи вдасться це їм? Ні! Бо на захист став український народ”.
Народні депутати пообіцяли рівнянам, що крок за кроком вони робитимуть усе від них залежне для того, щоб змінити політичну і економічну ситуацію в країні, і попросили кожного, хто віддав свій голос за демократичні сили України підтримати їх у цьому прагненні.
24.01.2013 |
Рівне-Ракурс №587 від 24.01.2013p. На головну сторінку |