№607 від 13.06.2013p. | |
Передплатний індекс: 23429 Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477 |
#Вшанування
День журналіста це не лише професійне свято працівників засобів масової інформації. Зараз складно уявити сучасне суспільство без інформації, без засобів її передачі, яких нині безліч, без професійного погляду на події і факти життя нашого краю.
Ось що розповів Олексій ПОТЯНОК:
У представлених на конкурс фотопублікаціях переважно присутній фоторепортаж. Більше 15 років професійно займаюся фотосправою, був переможцем та лауреатом багатьох конкурсних фотосалонів світу. За цей період отримав звання міжнародної фотоасоціації, три роки поспіль з 2009 по 2011 рік потрапляв до топрейтингів американської фотоасоціації “Хто є хто в сучасній фотографії”. У власних фоторепортажах намагаюся відобразити емоційні сторони людських відносин, розкрити характер людей, зображених на світлинах. Робота в газеті дає мені можливість бути у вирі подій, дозволяє спілкуватися з цікавими людьми та створювати нові фотозамальовки.
Той факт, що рівненські журналісти вільно висловлюють власну думку, підтверджують слова голови РОДА Василя БЕРТАША:
Я чиновник зі стажем, але іноді критичні матеріали журналістів щодо діяльності влади зачіпають за живе. Тоді пропускаю цю інформацію крізь себе, намагаюся спокійно реагувати. Не подобається лише, коли журналістські матеріали несуть суто негативну інформацію, навіть на проблемні питання в житті має бути місце для позитивного погляду.
Голова рівненської організації НСЖУ Дмитро ТАРАСЮК:
У цьому році під час підведення підсумків творчих конкурсів ми намагалися якомога об’єктивніше підійти до оцінки творчих доробків наших журналістів. Оцінювали таким чином, аби потім не було нарікань, мовляв, хтось просуває лише “своїх”. Кількість нагород, які отримують журналісти щороку, збільшується. Цього року журналісти були відзначені в 19 номінаціях. Окрім спілки журналістів були нагороди від обласної та районної влади. Рівень окремих районних видань щороку зростає. Вважаю непоганим те, що деякі обласні видання гармонійно співпрацюють з органами влади. Я не кажу, що журналісти повинні сліпо служити владі, але повинно бути обопільне порозуміння. Щодо інтернетвидань, то цей напрямок журналістської роботи щороку набирає обертів. Але не можу погодитися з думкою одного з високопосадовців області, який заявив, мовляв, Інтернет скоро захопить усе, а газети загинуть. На що я відповів, мовляв, герой відомого радянського фільму теж казав, що через 20 років, окрім телебачення, в майбутньому нічого не буде. З моменту виходу фільму пройшло вдвічі більше часу, але все залишилося, як і було. Окрім того, й світові тенденції говорять про те, що друковані видання щороку збільшують свої тиражі. Отже, на наш вік вистачить і газет, і телебачення, і Інтернету.
13.06.2013 | Станіслав ЖИРАФСЬКИЙ |
Рівне-Ракурс №10 від 13.06.2013p. На головну сторінку |