№619 від 05.09.2013p. | |
Передплатний індекс: 23429 Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477 |
Кожна модна жінка просто зобов'язана зберігати на полиці стратегічний запас продуктів не для їжі, а для того, щоб підтримувати свою красу на належному рівні. Серед цих продуктів ми можемо виділити оливкову олію, мед і пророщені зерна пшениці або паростки сої.
Вона входить до складу багатьох масок для шкіри і волосся. Можна і окремо нанести її на волосся, як живильну маску. Містить велику кількість корисних речовин.
Мед
Мед входить до складу багатьох масок для шкіри, волосся і навіть губ. Окрім того, він зменшує біль від опіків, порізів і легко загоює порізи (невеликі) і сонячні опіки. Мед рекомендується для дієтичного харчування. Незважаючи на пристойну калорійність (до 350 ккал на 100 г), містить мікроелементи, що перешкоджають утворенню жирових відкладень, а ще залізо, кальцій, калій, кобальт, мідь, фосфор.
Пророщені зерна пшениці або паростки сої
Вони дуже корисні як для прийому всередину, так і для масок. Вони зміцнюють сили, перешкоджають старінню.
Вівсянка, сер!
Вівсяна каша найсмачніший, швидкий і корисний сніданок. Деяку прісність цієї каші скрасить 1 ч. ложка меду або нарізані фрукти та горіхи. Але не додавайте до вівсянки цукор. Вівсянка входить до складу безлічі масок, скрабів для обличчя і тіла.
Жирні вершки і молоко
Вони входять до складу багатьох масок для шкіри. Вершки і молоко здатні загоювати сонячні опіки.
Мигдаль
Універсальний і практично безвідходний продукт. Судіть самі: крім того, що мигдальні горішки і самі досить смачні, з них можна отримати чудове і незамінне у спеку мигдальне молоко. Мигдальне молоко один з найдавніших прохолодних напоїв. Ще з XVI століття ним тамували спрагу в Італії і навіть у далекому Китаї. Єдиний його недолік в тому, що воно дуже калорійне. А залишки від горіха ті самі мигдалеві висівки, які так високо цінувалися красунями при королівських дворах Європи. Ними вмивалися, щоб надати сліпучу білизну і свіжість шкірі.
Візьміть 0,5 кг необсмаженого мигдалю, подрібніть до порошкоподібного стану. Потім залийте його 1 л води, за бажанням додайте цукор (до 400 г) і настоюйте не менше 2ох днів у холодильнику. Потім пропустіть через сито, і залишки, ті самі мигдалеві висівки, використовуйте за призначенням. Рідину ж зберігайте в холодильнику. При подачі до столу додайте лід.
Аптечна ромашка
Її квітки входять до складу багатьох масок, лосьйонів і кремів для обличчя, волосся і навіть живота. Як і мед, вони мають лікувальні властивості при застуді. Сухі квіти можна придбати в аптеці, а можна зібрати і висушити їх самостійно.
Ромашковий крем для обличчя та рук. 1 ст. л. сухої ромашки залийте 0,5 склянками окропу і настоюйте 1 годину. У настій додайте 4 ч. л. меду і 10 мл гліцерину. Потім в окремому посуді розтопіть на водяній бані 100 г свіжого вершкового маргарину і додайте 4 яєчні жовтки. Все це слід розтерти до отримання в’язкої однорідної маси. Помішуючи, поступово вливайте в цю масу настій ромашки. Одержаний крем потрібно зберігати в холодильнику, але не в морозильнику.
05.09.2013 |
Рівне-Ракурс №10 від 05.09.2013p. На головну сторінку |