№623 від 03.10.2013p. | |
Передплатний індекс: 23429 Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477 |
#Новини Рівненщини
Цього року в області всиновили 20 діток. Ще п’ять родин чекають на позитивні судові рішення. До того ж 37 сиріт та позбавлених батьківського піклування цього року влаштували у прийомні сім’ї та будинки сімейного типу.
Експерти констатують: соціальний портрет усиновлювача семирічної давності і сьогоднішній має серйозні відмінності. Серед мотивацій усиновити все більше переважає “допомогти конкретній дитині, яка цього потребує”. Це, зрештою, спонукає людей брати в сім’ю ВІЛпозитивних дітей, із фізичними вадами, старшого віку. Все частіше громадяни України усиновлюють 23 братів і сестер.
Створено Раду голів ОСББ
30 вересня в конференцзалі редакції газети “Сім днів” відбулися загальні збори голів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Голови ОСББ це активні люди, небайдужі до чужих проблем. Не всі наважуються взяти будинок на самообслуговування, оскільки є низка питань, які стримують відкриття нових об’єднань. Звісно, краще спільними зусиллями зайнятися тим, щоб комфортно було не лише у власній квартирі, а й у всьому будинку.
Виходячи з цих міркувань, учасники зборів, які представляли третину голів ОСББ Рівного, вирішили створити Раду голів ОСББ, яка повинна консолідувати зусилля голів ОСББ для максимально ефективного залучення цільових коштів бюджетів різних рівнів для життєдіяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.
Обрано керівництво нової громадської організації: голова Ради Ігор Мічуда (голова правління ГО “Асоціація працівників будівельної галузі м. Рівне та Рівненської області”), перший заступник Оксана Киричук, заступник Григорій Зарічнюк (колишній начальник обласного УВС), прессекретар Тетяна Панасюк, секретар Галина Похильчук.
Контактні телефони Ради голів ОСББ: (0362) 620464, 620453.
Пересопниця об’єднала археологів
Як у давньоруський період розвивалося ювелірне ремесло, ковальство, гончарство, ткацтво, кушнірство, а ще як виготовляли скло, обробляли дерево, різьбили з кісток тварин, обговорили науковці Рівненщини, Волині, Львівщини, ІваноФранківщини, які стали учасниками міжнародного археологічного симпозіуму “Розвиток ремесел у давньоруському місті XXIII століть”. Цей захід складова наукового напряму роботи культурноархеологічного центру “Пересопниця”. На сьогодні працюють над тим, щоб відтворити давні ремесла та поселення майстрів. Нагадаємо, торік на території Пересопниці рівненські та київські історичні реконструктори змурували гончарну піч. Використовували для цього глину і камінь матеріали, з яких будували ще за часів Київської Русі. Такі локації планують створювати і надалі. Це так звана “жива історія”, яка здатна зацікавити туристів.
03.10.2013 |
Рівне-Ракурс №10 від 03.10.2013p. На головну сторінку |