21 тур. 2 березня. “ЛТК” ­ “Локомотив” ­ 2:3, “Спортлідер+” ­ “Ураган” ­ 0:4.

”Енергія” ­ “Кардинал­Рівне” ­ 2:2 (0:1).

Голи: Легчанов (40), Павленко (40) ­ Піддубний (12), Денюжкін (40).

Попередження: Кузь (20) ­ Чернієнко (17).

Першими рахунок відкрили рівняни. Діагональна передача з глибини майданчика на граючого тренера завершилася проходом правим флангом і точним ударом у дальній лівий кут Сергія Піддубного ­ 0:1. Такий рахунок протримався до заключної хвилини, на якій і була вирішена доля поєдинку. На 37­ій хвилині Олександр Косенко вводить у бій п’ятого польового гравця. Щойно секундна стрілка розпочала заключний рух по колу, як удар Рогачова парирує Дєнюжкін і… одразу відправляє його у порожні ворота ­ 0:2. Здавалося, що перемога в такій грі вже у кишені, але іншої думки були львівяни, і спочатку Валерій Легчанов потужним ударом у дев’ятку скорочує відставання до мінімуму ­ 1:2, а за 16 секунд до фінальної сирени чергову комбінацію львів’ян точним ударом завершує Максим Павленко, таким чином позбавляючи рівнян перемоги і рятуючи очко своєму колективу ­ 2:2. І знову рівняни, як і в попередній грі, втрачають перемогу на заключних хвилинах, а львів’яни використовують останній шанс, вдало розігравши зайвого.

Юрій РАЧКОВСЬКИЙ

P.S. З метою забезпечення безпеки гравців, вболівальників та інших учасників матчів, а також зважаючи на політичну ситуацію в країні, Асоціація футзалу України на невизначений термін прийняла рішення призупинити всі офіційні змагання серед клубів Екстра­Ліги, Першої ліги, УДЮФЛ та жіночих команд, відклавши їх на невизначений термін. Наступне засідання Президії Асоціації із обговорення даного питання планується провести 11 березня 2014 року.