Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №647 від 13.03.2014p.
23429

#Вища ліга. Чоловіки

Проти класу не попреш

7 березня. БК­93 “Пульсар­ОШВСМ” ­ БК “Кіровоград” ­ 76:94 (16:33, 20:19, 20:30, 20:12).

11 березня. БК­93 “Пульсар­ОШВСМ” ­ БК “Авангард” (Київ) ­ 49:100 (17:22, 11:24, 11:29, 10:25).

Кращі бомбардири у рівнян: Липін (1 гра ­ 29 очок, 2 гра ­ 8 очок), А.Приступа (16, 6), І.Приступа (11, ­), Сотник (7, 8), Роман (4, 7), Кузьмінець (3, 9).

В обох домашніх зустрічах серед суперників були екс­пульсарівці. У першому матчі ­ Шемосюк та Воркін, які ще минулого року захищали кольори “Пульсара”. Їхня команда БК “Кіровоград” укомплектована двома легіонерами, які і влаштували повний розгром господарям. Мейс та Квінтрелл на двох набрали 55 очок, що більше половини командного здобутку, забезпечивши впевнену перемогу ­ 76:94. Проте варто відзначити бойовий дух рівнян, які, завдячуючи вдалій грі Липіна (29 очок), зуміли в двох чвертях не тільки поборотися на рівних, але й виграти їх ­ 20:19 та 20:12, таким чином скоротивши відставання.

У другому домашньому матчі рівнянам не було так солодко, адже суперником був “Авангард” ­ дебютант Вищої ліги, який має в своєму складі таких досвідчених гравців як Гуртовий, Салтовець, Герасимчук, Дубнюк, Сільковський. Уже сам склад команди морально тисне на молодих пульсарівців, які так і не змогли впоратися з надмірним хвилюванням. Лише в першій чверті час від часу вдавалося знаходити слабкі сторони в захисті гостей, але, починаючи з другої чверті, на майданчику тотально домінували баскетболісти “Авангарду”. Чудова командна гра суперника не виявила лідера атак, проте 51 очко переваги забезпечила ­ 49:100.