Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №655 від 08.05.2014p.
23429

#Чемпіонат України серед аматорів

Чемпіон стартував із перемоги

Група 1. 1 тур. 30 квітня. "ОДЕК" (Оржів) - ФК “Вінниця” - 2:1 (1:0). Голи: Чикалюк-Козакевич (19 - з пенальті; Скоцький 79 - Євстафієв (88 з пенальті). “Рух” (Винники) - “Поділля” (Хмельницький) – 3:0 (2:0) Голи: Дикий (34), Козловський (42), Деревльов (54).

Сарненський “Маяк” свою гру 1 туру зі “Збручем” із Волочиська проведе 4 червня.

Першою з рівненських команд у Чемпіонаті України серед аматорів стартував минулорічний переможець – оржівський “ОДЕК”. Як і в першому турі попередніх змагань, оржівці зустрічалися з ФК “Вінниця”. Гра проходила в жорсткій боротьбі, щоправда, в основному, в центрі поля, тому небезпечних моментів біля воріт обох команд було обмаль.

На 18 хвилині одна з атак “ОДЕКа” завершилася призначенням пенальті. Точним з одинадцятиметрового був капітан команди Сергій Чикалюк-Козакевич. Нас­тупного голу вболівальникам довелося чекати рівно годину. За цей проміжок варто згадати стовідсотковий момент у Миколи Коляди, але з кількох метрів оржівець не зміг влучити у вже порожні ворота суперника. Натомість на 79-ій хвилині дальній удар з-за меж штрафного майданчика Богдана Скоцького завершився другим голом у ворота гостей. Але за короткий час, що залишився до фінального свистка арбітра, вінничанам вдалося доб­ряче попсувати нерви прихильникам “ОДЕКа”. Після зіткнення у карному майданчику на 88-ій хвилині арбітр зустрічі вдруге вказав на одинадцятиметрову позначку, тепер уже поблизу воріт Юрія Кособуцького, який не зміг врятувати свою команду - 2:1. За кілька хвилин, що залишились, вінничани цілком могли зрівняти рахунок, але не скористалися майже стовідсотковим моментом.