Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №665 від 18.07.2014p.
23429

#Ветеранський бліц-турнір

V меморіал Степана Чуми

На РОК “Біле озеро” відбувся V меморіал Степана Чуми – ветеранський футбольний бліц-турнір. Як і минулого року, в змаганнях взяло участь три команди. Але якщо в 2013 році два склади виставила рівненська “Славія”, то цього разу розділитись на дві команди вирішили господарі.

Ігри домовились проводити у форматі два тайми по десять хвилин. У першому матчі зустрілися “Ізотоп-2” та футболісти “Славії”, і вже на шостій секунді кузнецовці вийшли вперед. Рівняни пішли відіграватися, і згодом їм це вдалося, хоча і ненадовго. Ветерани “Ізотопа” швидко знову вийшли вперед, і рахунок 2:1 протримався до кінця матчу.

У другій зустрічі рівнян проти першої команди кузнецовців знову першими досить швидко забили господарі, але до закінчення першого тайму “Славія” відігралася. У другій половині матчу перевага “Ізотопа” була більш відчутною, що втілилось ще в чотири забитих м’ячі, на що рівняни наприкінці матчу відповіли одним - 5:2.

Отже, доля першого місця вирішувалась в очній зустрічі кузнецовських команд. Першими забили гравці “Ізотоп-1”, але до закінчення десятихвилинки попереду з рахунком 2:1 були вже футболісти “Ізотоп-2”. У другому таймі “перша” команда знову вийшла вперед, але сумарні двадцять хвилин ігрового часу закінчилися з нічийним рахунком 3:3. У серії післяматчевих пенальті з рахунком 4:3 сильнішою виявилась команда “Ізотоп-1”, яка і святкувала перемогу в турнірі.