Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №671 від 28.08.2014p.
23429

#Жіночий футбол

У золотій середині

У восьмому турі Чемпіонату України з футболу серед жінок костопільска “Родина-Ліцей” вдома поступилася клубу “Ятрань-Базис” із Уманського району з рахунком - 0:2.

Перший гол господарки пропустили на 32-ій хвилині від Арміне Хачатрян, а другий - під завісу поєдинку на 87-ій хвилині у ворота “Родини” провела Анастасія Скориніна.

“Родина-Ліцей” із шістьма очками займає п’яте місце з-поміж восьми команд вищої ліги.

Наступну свою гру костопільчанки зіграють у Чернігові 30 серпня проти місцевої “Легенди”.

До речі, підготовку до другого кола “Родина-Ліцей” проводила, зокрема, і через участь у турнірі з пляжного футболу, щоправда, успіхом тут похизуватися не може.

Як розповів кореспонденту “Рівне Ракурс” Валерій Гладков, голова Рівненської міської федерації футболу та головний суддя змагань, на Білому озері вперше в області відбувся турнір із жіночого пляжного футболу. Перемогу в змаганнях святкувала команда Кузнецовська. Другими стали землячки футболісток із “Родини” - гравці команди КОЛІСП (Костопіль), третіми фінішували сарненчанки.