Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №671 від 28.08.2014p.
23429

#Коротко

ІІ літні юнацькі Олімпійські ігри

21 серпня автор першої нагороди в скарбничці української збірної на ІІ юнацьких Олімпійських іграх рівнянин Михайло Романчук здобув українській збірній ще одну медаль.

Наш плавець, який першого дня змагань тріумфально переміг на 400 м вільним стилем, минулого четверга фінішував другим на дистанції 800 м. Від медалі найвищого ґатунку Михайла відділили 2 секунди. “Срібний” результат українця – 7:56.34. “Золото” на рахунку представника Єгипту Акрама Ахмеда (7:54.29), “бронза” в активі Хенріка Хрістіансена з Норвегії (7:57.07)

***

25 серпня Олексій Масик став бронзовим призерем ІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор з греко-римської боротьби. У поєдинку за третє місце наш спортсмен переміг таджикського борця Ізоєва з рахунком - 4:2 та виборов бронзову медаль. До цього у груповому раунді наш спортсмен здобув дві перемоги над спортсменами з Алжиру та Американського Самоа і поступився спортсмену з Туреччини. Посівши друге місце в групі, Олексій отримав право змагатися за бронзову нагороду з таджикським борцем.

***

Рівнянка Марина Дуць у забігу на 800 м на Юнацькій Олімпіаді посіла 4 місце у фіналі В, прийшовши до фінішу через 2:12.13.

***

Антон Комар із Березно в кваліфікаційному раунді зі стрільби з лука посів 23 місце, набравши 634 залікових очки і на стадії 1/16 фінала 23 серпня в напруженому протистоянні з рахунком - 4:6 програв японцю Муто Хірокі (674 очки і 10 місце).

***

Рівненські пляжники Ілля Ковальов та Олег Плотницький, після двох стартових перемог, обіграли й команду з Канади з рахунком 2:0 (21:18, 21:15) та з першого місця в групі вийшли до наступного раунду змагань. Щоправда далі рівненська пара у надзвичайно запеклій боротьбі поступилися команді з Таїланду з рахунком - 1:2 (25:23, 20:22, 16:18). Після цього наші пляжники програли бразильцям 0:2 (12:21, 15:21) та у підсумку посіли 9 місце.

***

Рівнянин Олександр Козубський у кваліфікації з метання спису посів 9 місце з результатом 69,96 метра.