№672 від 04.09.2014p. | |
Передплатний індекс: 23429 Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477 |
#Точка зору
Під час нинішнього святкування Дня міста в Рівному було багато сказано про те, як зробити обласний центр ще кращим та комфортнішим містом. Зрозуміло, що потрібно відкривати нові дитячі садки, асфальтувати дороги та розбивати квітники. Однак міста тим і відрізняються від інших населених пунктів, що в них головним заняттям мешканців є робота на виробництві. З проханням розповісти про своє бачення розвитку Рівного ми звернулися до Олега Червонюка - власника відродженого гіганта легкої промисловості “Льонокомбінату”.
- Якщо говорити про розвиток Рівного, то я бачу це місто потужним центром легкої промисловості, і для цього є всі передумови. Наше підприємство не лише випускає у великій кількості якісні і недорогі тканини, але й вже має власне швейне виробництво та власний торгівельний центр, який користується неабиякою популярністю в рівнян. Таким чином є передумови для створення в місті десятків виробництв, які б спеціалізувалися на виготовленні продукції легкої промисловості. Якщо додати до цих передумов вигідне географічне положення Рівного та велику кількість промислових площ, більшість з яких сьогодні не використовується за призначенням, то процвітання Рівного, як центру легкої промисловості України, не викликає сумніву. Зрозуміло, що за один день цього не станеться, і потрібно пройти нелегкий шлях, адже сьогодні в державі люди побоюються займатися виробництвом.
Розуміючи це, ми всіляко популяризуємо досвід “Льонокомбінату” показуючи, що навіть у несприятливих умовах можна організовувати виробництво та відроджувати розвалені й розграбовані підприємства. Для того, щоб Рівне стало процвітаючим центром легкої промисловості із заможними мешканцями, потрібна підтримка місцевою владою нових виробництв. Нехай це буде і не велике підприємство, а лише маленька майстерня, в якій працює кілька швейних машинок, але за кілька років, можливо, з цього виросте цех, в якому працюватимуть уже не лише його власник із родиною, а й десятки інших людей. Згодом таке виробництво має всі шанси стати підприємством із сотнями працюючих. Але для того, щоб у Рівному з’явилися десятки нових підприємств легкої промисловості, потрібно, як мінімум, щоб чиновники не заважали їм працювати. На мою думку, саме цей чинник є сьогодні головною перепоною, яка відштовхує українців від виробництва і не дає всій нашій країні відродити вітчизняну промисловість, забезпечивши добробут в цілому в країні і в Рівному зокрема.
04.09.2014 | Володимир Конєв |
Рівне-Ракурс №10 від 04.09.2014p. На головну сторінку |