23429

#Коротко

Греко-римська боротьба. Бокс. Пляжний волейбол.

У Костопільській ДЮСШ пройшов Міжнародний турнір з греко-римської боротьби.

У змаганнях взяли участь вихованці спортивних шкіл ближнього зарубіжжя – Польщі, Литви та Латвії. Україна була представлена збірними командами 22-х міст. З області участь у змаганнях взяли спортивні делегації з Кузнецовська, Сарн, Березного, Володимирця, Костополя та обласного центру. За підсумками змагань у командному рейтингу перше місце посіла команда з Костополя, друге – з Польщі, третіми стали вихованці з Литви.

Бокс

Бронзову та срібну нагороду здобули рівненські спортсмени на Чемпіонаті України з боксу, який проходив у Києві. У ваговій категорії 56 кг Рівне представляв Олександр Шепелюк. На шляху до фіналу боксер провів чотири поєдинки і програв лише у вирішальному п’ятому.

Ще одну нагороду до Рівного привіз Юрій Шепелюк. Боксер змагався у ваговій категорії 64 кг. У поєдинку за вихід у фінал Юрій поступився срібному призеру Чемпіонату Світу 2011 року та срібному призеру Олімпійських Ігор у Лондоні Денису Берінчику. А рівненський боксер Дмитро Карташов (в.к. 60 кг) посів п’яту сходинку. Рівнянин зарахований до резерву збірної України.

Пляжний волейбол

Рівненські спортсмени здобули три перемоги на Відкритому Кубку Києва з пляжного волейболу. Загалом у змаганнях взяло участь 110 спортсменів з 15 регіонів України. Відкритий Кубок Києва з пляжного волейболу серед дівчат та юнаків у вікових категоріях до 14-ти, до 16-ти та до 18-ти років закривав волейбольний сезон. Серед хлопців тріумфували В’ячеслав Гурин і Владислав Павлюк з Рівного (вікова категорія – U-18), а також Олег Вінічук і Михайло Свирид (U-16). Серед дівчат головні призи у категорії U-16 вибороли рівнянки Вікторія Лисиця і Катерина Дашевська.