#Коротко

Волейбол

3-4 жовтня. “Галичанка-ТНЕУ” - “Континіум-Волинь-Університет” 3:1 і 3:0

6-7 жовтня. “Хімік” - “Білозгар-Медуніверситет”- 3:0 і 3:1.

“Орбіти-ЗТМК-ЗНУ” - “Регіною-МЕГУ-ОШВСМ” - 3:0 (25:11, 25:8, 25:17) і 3:0 (25:11, 25:16, 25:16).

У спорткомплексі міста Запоріжжя наші дівчата протистояли волейболісткам “Орбіти” і в обох зустрічах зазнали поразки.

У наступних іграх “Регіна” зіграє вдома й прийматиме 10-11 жовтня тернопільську “Галичанку”.

Чи виступатиме “Пульсар” у новому баскетбольному сезоні?

Питання, коли стартує чемпіонат України з баскетболу у вищій лізі, залишається відкритим. Як розповів головний тренер БК-93 Сергій Шемосюк, цього року через фінансову скруту чимало команд відмовилися від участі в турнірі. Ті ж, що залишились, просять федерацію зменшити вступний внесок. Підготував відповідного листа і рівненський клуб. Нагадаємо, у минулі роки чемпіонат України з баскетболу у вищій лізі стартував у жовтні. Як відзначив Сергій Шемосюк, через економічну ситуацію в Україні треба внески зменшувати, а не збільшувати. Але керівництво клубу нав­паки отримало документи, де все збільшено, а не зменшено.

Гирьовий спорт

У Львові відбувся Кубок України з гирьового спорту. В загальному підсумку рівненська команда посіла третє загальнокомандне місце. Із дев’яти членів збірної області сім спортсменів в особистому заліку здобули медалі різного ґатунку. Так, бронзовими призерами серед чоловіків стали майстри спорту Іван Сердюк, Микола Фесюк, Юрій Чубаєвський та серед жінок Галина Третяк. Срібло кубку в активі майстрів спорту Івана Макаренка та Олексія Котвінського. Майстер спорту міжнародного класу Оксана Маліновська у ваговій категорії до 63 кг в ривку гирі 24 кг здобула золоту медаль. Результат у 95 підйомів дозволив їй стати ще й абсолютною Чемпіонкою України. Чемпіонські медалі стали для Оксани остаточною перепусткою на Чемпіонат світу, який в середині листопада відбудеться в Гамбурзі (Німеччина).

Марафонський біг

У Білій Церкві завершилися змагання на Чемпіонаті України з марафонського бігу. Рівненські марафонці Катерина Карманенко та Віта Потерюк здобули відповідно срібну й бронзову нагороди. Ще одну бронзу рівнянам приніс Сергій Українець, який фінішував третім у змаганнях чоловіків. Завдяки такому синхронному успіху саме спортсмени з Рівненщини здобули командний Кубок України.