Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №678 від 16.10.2014p.
23429

#Баскетбол. Аматорська баскетбольна ліга Рівненщини

Повернення блудного “сина”

2 тур. 8 жовтня. “Волиньбаскет-КДЮСШ” (Луцьк) - “Будсервіс” (Сарни) – 89:93 (21:27; 22:29; 27:16; 17:21). Кращі бомбардири: Швагринський (37 очок) – Білоус (28 очок).

“Енергетик” (Нетішин) – “F.LA.S.H.” - 90:57 (20:15; 24:15; 24:16; 22:11). Кращі бомбардири: Роман (27) – Рачковський (16).

9 жовтня. “ЛАВІСС” - ОСДЮШОР – 118:57 (38:8; 22:13; 28:12; 25:24). Кращі бомбардири: Кисильчук (25) – Приступа А. (14).

“Водник” НУВГП – “Baltik House” - 64:71 (10:17; 10:18; 18:13; 26:23). Кращі бомбардири: Хращевський (13) – Ковалевський (26).

3 тур. 11 жовтня. “Будсервіс” – ОСДЮШОР – 122:41 (30:11; 25:12; 30:10; 37:8). Кращі бомбардири: Литвиненко (29) – Мисковець (11).

“ЛАВІСС” - “Baltik House” - 88:70 (21:13; 26:11; 31:22; 10:24). Кращі бомбардири: Герасимчук (21) – Дубнюк (19).

12 жовтня. “Енергетик” - “Водник” НУВГП – 72:53 (21:11; 17:10; 12:14; 22:18). Кращі бомбардири: Роман (25) – Берук (13).

“Волиньбаскет-КДЮСШ” - “Магнат-МЕГУ” - 92:94 (25:25; 18:21; 25:21; 24:27). Кращі бомбардири: Бедлінський (22) – Рудик (23).

Після першого туру стало відомо, що команда з Луцька – “Волиньбаскет-КДЮСШ” все таки візьме участь у чемпіонаті. Саме гості з Волині і відкрили другий тур, давши справжній бій потужному сарненському колективу “Будсервіс”. Перша половина пройшла за переваги Сарн, які впевнено набирали очки завдячуючи Шанюку, Маркову та Білоусу, і вже після першої половини їхня перевага складала 13 очок – 43:56. Проте суперник не збирався здаватися, і в третій чверті “Волиньбаскет” влаштував справжній опір і скоротив відставання практично до мінімуму (70:72), а в четвертій чверті навіть вийшов вперед. Головним лідером атак лучан був Дмитро Швагринський, який, маючи досвід виступів у вищій лізі, вів команду за собою. Все вирішувалося на останніх секундах матчу, і все таки досвід взяв своє. Сарненчани на останніх хвилинах продемонстрували хороший захист і зуміли втримати перевагу – 89:93 на користь “Будсервіса”.

У другому матчі цього дня “Енергетик” без проблем розібрався з “F.L.A.S.H.”. Маючи тотальну перевагу в зрості (Сачук та Роман), нетішінці спокійно розігрували м’яч і постійно виводили когось на вільний кидок, через що суперник не мав можливості навіть скоротити відставання. Легка перемога “Енергетика” з рахунком 90:57.

Схожим до попереднього матчу вийшло протистояння лідера чемпіонату “ЛАВІССа” проти юних вихованців ОСДЮШОР. Три чверті демонструючи доволі хороший баскетбол, Захожий і компанія дозволили собі відпочити в заключній десятихвилинці, через що суперник, спіймавши ритм гри та користуючись моментом, трохи назбирав очок. Фінальна сирена зафіксувала перемогу “ЛАВІССа” - 118:57.

Цікавим виявився заключний матч другого туру між студентами “Водника” та “Baltik House”. Маючи 15 очок переваги в першій половині, “Baltik House”, збавивши обороти, трохи розслабився, і це дало стимул водникам додати в грі й скоротити відставання. Моментами здавалося, що підопічним Олега Сотника вистачить сил зачепитися за рахунок і зрівняти його, але Ковалевський вважав інакше, і своїми точними кидками зняв усі крапки над “і” – 64:71 на користь “Baltik House”.

Третій тур розпочався розгромом вихованців ОСДЮШОР, цього разу від “Будсервіса”. Сарненчани не дали змоги супернику навіть поборотися за бодай якусь перемогу в чверті і впевнено завершили зустріч з рахунком 122:41.

У другому матчі “ЛАВІСС”, поповнивши склад майстром спорту Герасимчуком, три чверті впевнено домінував проти “Baltik House” і вже в четвертій десятихвилинці дав змогу пограти запасним гравцям, чим скористалися підопічні Вадима Скіданова і скоротили відставання в матчі на 14 очок, проте на загальний результат це особ­ливо не вплинуло – 88:70 на користь “ЛАВІССа”.

У неділю відбулися ще два матчі третього туру. У першій зустрічі цього дня “Енергетик” не залишив шансів студентам НУВГП. Знову на висоті був Роман, який протистояв своїм екс-партнерам по команді. Будучи лідером “Водника” в минулому чемпіонаті, цього разу він зробив все можливе, щоб залишитися кращим, але вже в складі іншої команди. 25 очок Сергія допомогли “Енергетику” впевнено перемогти - 72:53.

В найцікавішому матчі туру знову виступили баскетболісти “Волиньбаскет”, які цього разу небезпідставно намагалися ­обіграти “Магнат-МЕГУ”. Весь матч проходив у рівній та напруженій боротьбі, і на заключну десятихвилинку команди виходили за мінімальної переваги лучан – 68:67. Справжній трилер розігрався в четвертій чверті, перемогу на останніх секундах матчу вирвали баскетболісти “Магната-МЕГУ” - 94:92, в складі яких найбільше зусиль до цього доклав Роман Рудик, набравши 23 очки.

Таким чином, після трьох турів без поразки залишаються лише 2 команди – фіналісти попереднього чемпіонату - “ЛАВІСС” та “Енергетик”.