Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №686 від 15.12.2014p.
23429

#Баскетбол. Жіноча ліга

Львів’янок здолали, а ось франківки виявилися сильнішими

4 грудня. БК “Сузіря-ОСДЮШОР-НУВГП”(Рівне) - “ЛДУФК-СКІФ” (Львів) - 87:42 (29:6, 16:6, 23:14, 16:19).

6 грудня. БК “Сузіря-ОСДЮШОР-НУВГП” (Рівне) - БК “Франківськ” - 69:83 (16:32, 16:15, 22:14, 16:22).

Доволі непоганим виявився цей тиждень для рівненських баскетболісток, які записали на свій рахунок більш ніж впевнену перемогу та доволі непоганий матч проти лідера чемпіонату.

У першій зустрічі підопічні Валерія Жартуна провчили баскетболісток зі Львова, розгромивши їх з різницею в 45 очок – 87:42. Через два дні на них чекав справжній бій проти іванофранківської команди, тому попередню гру цілком можна було вважати розминкою.

Суботня зустріч проти лідера розпочалася з активних атак суперника, який чудово розігрували м’яч на дузі, реалізовуючи дальні атаки та впевнено обігрували рівнянок під щитами. У підсумку вже після першої чверті різниця – 16:32. У другій десятихвилинці рівнянкам вдається демонструвати змістовний баскетбол. А після великої перерви їм вдається додати обертів ще і вже паніка починається у складі гостей. Кілька влучних дальніх від Бойко та Голубош, і рахунок після третьої чверті вже - 53:61. У заключній чверті господаркам вдалося скоротити відставання навіть до 4 очок, проте на жаль, дотиснути суперника, проявивши характер наприкінці зустрічі, так і не вдалося. Серія втрат та помилок допомогли супернику закріпити перевагу та здобути чергову перемогу – 83:69.