№750 від 21.03.2016p. | |
Передплатний індекс: 23429 Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477 |
Здавалося б, що таке зламаний ніготь — так, дурниця. Але, тим не менш, ця дрібниця здатна зіпсувати жінці настрій на весь день, особливо якщо в косметичці не опиниться пилочки (а частенько так і буває).
При покупці пилочки жінка, як правило, спочатку звертає увагу на її зовнішній вигляд, а не на жорсткість і якість матеріалу, і абсолютно даремно. Сьогодні магазини пропонують металеві, скляні, керамічні, дерев’яні і навіть кришталеві аксесуари для догляду за нігтями. Спробуємо розібратися, яка пилочка підійде для повсякденного використання, а яку купувати не варто.
Вибираємо матеріал
У першу чергу, вибір залежить від необхідного вам кінцевого результату і від загального стану ваших нігтів. Для ослаблених, що часто ламаються нігтів краще всього підійде скляна пилочка. Вона найбільш безпечна, довго служить і зручна в експлуатації.
Дерев’яний інструмент також надійний і довговічний, але з ламкими нігтями користуватися ним не варто. На жаль, таку пилочку неможливо продезенфікувати, тому в манікюрних салонах вона не використовується, хоча досить популярна.
Універсальним інструментом для нігтів, які постійно розшаровуються, послужить пилка з кераміки.
Якщо нігті міцні і здорові можна спокійно користуватися пилою на поліуретановій основі, а от для особливо чутливих потрібна кришталева пилочка.
Для власниць штучних нігтів найкраще підійде гранатова пилка.
А от якщо ви “щаслива” власниця металевої пилочки, сховайте її подалі, а ще краще, викинете — більш шкідливого предмета для нігтів поки не придумано. Вона грубо спотворює нігтьову пластину, провокує розшарування і навіть може стати причиною появи грибка.
Визначаємо жорсткість
Дуже важлива жорсткість або абразивність пилочки. Грит — одиниця виміру абразивності і чим показник вищий, тим краще інструмент підходить для обробки, в першу чергу, натуральних нігтів.
Якщо рівень абразивності менше 180 грит, пилочка призначена тільки для штучних нігтів. При цифрі 240 грит можна підпилювати натуральні нігті будь-якого типу. Пилочки до 400 грит використовуються для завершення манікюру.
Пилки з показником 400-900 грит дуже м’які — вони потрібні при підготовці нігтів до полірування. Самі м’які пилочки (від 900 до 1200 грит) називаються “бафи” і застосовуються для додання дзеркального блиску.
Поліровка.
Здавалося б, немає нічого складного в тому, щоб отримати блискучі, відполіровані нігтики. Достатньо лише взяти полірувальну пилочку, недовго попрацювати кожної з її сторін і отримати чудовий результат.
Але, на жаль, подібну процедуру частіше одного разу на 3 місяці робити протипоказано — при частому використанні поліруючої пилки нігті дуже швидко стоншуються і стають буквально як папір. Навряд чи вас це влаштує. Але без подібної пилочки не обійтися, коли необхідно прибрати розшарування. Це треба робити дуже обережно, просуваючись від краю нігтя до кореня. Після завершення операції на нігті обов’язково наноситься гель або зміцнююча олія.
Як перевірити, ваша це пилочка
Щоб перевірити наскільки добре вам підходить обрана пилочка, подивіться на краєчок нігтя. Якщо кромка виходить рівною і обробляється легко і швидко, пилочка вам підходить. Якщо після обробки залишаються шорсткості і нерівності пилочку потрібно терміново міняти. І ще — нею треба вміти користуватися, в іншому випадку не допоможе навіть найякісніший інструмент.
Пилку слід тримати під прямим кутом до нігтьової пластинки, рухи роблять від куточків до центру. І не забувайте про те, що необхідна регулярна чистка пилочки, найкраще для цього скористатися пластиром або скотчем.
21.03.2016 |
Рівне-Ракурс №10 від 21.03.2016p. На головну сторінку |