№755 від 21.04.2016p. | |
Передплатний індекс: 23429 Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477 |
Два роки тому Рівненщина почала приймати переселенців. З того часу пошуком житла та роботи для тих, хто залишив свої домівки через бойові дії, займається спеціально створений штаб, який очолює заступник голови Рівненської ОДА Олександр Савчук.
Більшість переселенців зупинилася у знайомих. Якщо ж таких немає, то влада шукає тимчасові приміщення, придатні для проживання.
Під час чергового засідання штабу керівник громадської організації “Всеукраїнське об’єднання переселенців” Анатолій Переверзєв подякував за допомогу у вирішенні житлових питань.
Так, показовою у цьому плані є робота у Рівненському районі. Зокрема, торік 45 сімей переселенців отримали земельні ділянки під забудову у селі Макотерти. Після аукціону з продажу будівлі Великоомелянського НВК, там планують розмістити 20 сімей переселенців. Водночас у разі передачі на баланс Клеванської селищної ради частини гуртожитку місцевого ліцею, постійне місце проживання матимуть ще декілька родин.
Олександр Савчук закликав голів райдержадміністрацій брати приклад із керівництва Рівненського району та ефективніше займатися пошуком житла.
Водночас посадовець звернувся і до громадськості, аби ті роз’яснювали переміщеним громадянам можливостей розміщення у сільській місцевості. Так, за словами Олександра Савчука, у селах є перспективи отримати земельні ділянки під будівництво, також переселенцям можуть запропонувати покинуті будинки.
Так, наразі на Рівненщині визначено 29 об’єктів різної форми власності, де можуть розмістити 353 переселенців.
21.04.2016 |
Рівне-Ракурс №10 від 21.04.2016p. На головну сторінку |