Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №756 від 28.04.2016p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Ракурс подій

Люди мають право бути щасливими

Люди мають право бути щасливими

Напередодні Великодніх свят міські депутати – зокрема, Олександр Нестерук (ВО “Батьківщина”), Святослав Стельмащук (фракція “Громадський контроль”), Олександр Курсик (ВО “Батьківщина) – долучилися до акції-допомоги найменш захищеним мешканцям міста. 27 квітня вони завітали в гості до територіального центру соціального обслуговування з подарунками для інвалідів, учасників війни, людей похилого віку.

“Від себе особисто, – говорить Олександр Нестерук, – вітаю вас із пасхальними святами. Сердечно бажаю кожному з вас міцного здоров’я, миру. А ще – відчуття, що ви не по за людською увагою. Знайте, що ми у вас не просто є, а й готові завжди прийти на допомогу”.

Депутати поспілкувалися із людьми, вислухали їхні побажання і пропозиції, і обіцяли допомогти, зокрема, із постачанням води.

Депутат Олександр Нестерук також відвідав Рівненську обласну організацію Українського товариства сліпих.

Ось що про візит пана Олександра говорить голова правління Рівненської обласної організації УТОС Любов Боровська:

“Ми надсилали прохання про допомогу органам місцевої влади, окремим депутатам. На даний момент відгукнувся тільки Олександр Нестерук. Можливо, згодом і ще хтось зголоситься допомогти нам. На обліку нашої організації перебуває близько 400 осіб: є і молоді, і старші, є люди і зовсім похилого віку. Звичайно, людям з обмеженими можливостями важко, але вони хочуть жити по-людськи… Отож я дуже вдячна, що про нас не забувають і допомагають”.

“Наші подарунки – від щирого серця. Хочеться, щоб вони були на радість людям, – зазначив Олександр Нестерук. – Як депутат, як громадянин України і просто як людина, вважаю, що потрібно віддавати ближньому частинку своєї душі.

Коли потеплішає, збираюся організовувати поїздки людей по святих місцях краю. Розумію, що поїхати зможуть не всі, але будемо докладати зусилля для того, щоб люди, навіть не маючи змоги безпосередно бачити всю красу світу, могли відчувати життя”.

Поспостерігавши за людьми із обмеженими можливостями і побачивши усмішки на їхніх обличчях, розумієш: їхню радість творять прості речі, проста увага, щире і привітне слово.

Думається: ми, мабуть, і народжуємося для того, щоб бути щасливими і приносити щастя іншим.

28.04.2016Олександра НАГОРНАРівне-Ракурс №10 від 28.04.2016p. 
На головну сторінку