№759 від 19.05.2016p. | |
Передплатний індекс: 23429 Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477 |
Складно, але можливо! Приблизно 70% свого часу сучасна людина проводить на роботі і нервова напругу наздоганяє нас саме там. Як уберегти свої нерви і виходити з стресових ситуацій з мінімальними втратами?
Отже, для початку розберися зі своїми почуттями. Наприклад, задай собі питання типу, як ця діяльність відображає твої істинні цінності? Чому, те, що ти робиш, змушує тебе нервувати? Які вигоди і який збиток несе для тебе саме така закріплена манера поведінки на роботі?
Починай свій робочий день з самої складної роботи. Так ти її виконаєш швидше, адже вже давно доведено, що продуктивність праці вважається найбільш високою в ранкові години.
Не перевтомлюватися, роби, якщо це можливо, п’ять хвилин перерви щогодини. Наприклад, випий чашечку ароматного капучіно, послухай в навушниках улюблену музику, поспілкуйся з приємним колегою, вийди на свіже повітря, подихай або навіть пострибай на місці.
Постарайся змінити своє ставлення до поточних проблем. Почни ставитися до них як до нових можливостей для самовдосконалення. Згадай прекрасну фразу: «Якщо вам дістався лимон, зробіть з нього лимонад».
Користуйся на роботі прийомами психологічного захисту від негативного впливу оточуючих. Знаменитий прийом психологічного захисту «Акваріум»: під час неприємної розмови необхідно уявити, що тебе зі співрозмовником розділяє товста скляна стіна акваріума, ти бачиш, як він жестикулює, відкриває рот, але не чуєш, так як всі слова поглинаються водою і трансформуються в бульбашки. Круто, правда!
Направ свою енергію і сили в суміжну область або реалізуй себе в улюбленому хобі. Приходячи додому після роботи, пообіцяй собі, що не будеш згадувати про робочі проблеми до наступного ранку.
19.05.2016 |
Рівне-Ракурс №10 від 19.05.2016p. На головну сторінку |