№763 від 16.06.2016p. | |
Передплатний індекс: 23429 Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477 |
10 червня в штабі оперативного командування «Захід» відбувся брифінг за участю військових, волонтерів і журналістів. На ньому обговорили питання матеріального забезпечення воїнів АТО; поширення серед ЗМІ неправдивої інформації та запобігання витоку таємної інформації в суспільство; діяльність волонтерських організацій, а також говорили про самовільне залишення військовими свого службового місця.
«Коли ми увійшли в зону АТО, були вражені: там була питна вода, електропостачання... Словом, умови полігону на досить високому рівні. Наразі всього вистачає, але з прибуттям нових людей потрібно продовжити облаштовувати житло в тій зоні, найперше – нари – місця, де військові зможуть спати...».
Продовжив розповідати заступник командира військової частини, начальник тилу Юрій Олесь:
«Важливу роль відіграють волонтерські організації. Однією з них є організація «Дар». Від початку формування нашого батальйону волонтери закупили 25 легких автомобілів, кілька реанімаційних машин, тепловізорів, приладів нічного бачення.
Ми й нині продовжуємо співпрацювати з волонтерами, адже багато чого потрібно, зокрема, запчастини до техніки. Потрібно довіряти перевіреним волонтерським організаціям, а не тим, які з’явилися нещодавно.
На жаль, сьогодні підтримка від людей невелика. Хоча є й такі, які мають гроші і діляться ними без розголосу свого імені. А от політики грошима не допомагають... Ми, військові, вважаємо, що з тих грошей, які розраховані на учасників АТО і на онкохворих дітей, нам брати НЕ МОЖНА!».
Також військові нагадали журналістам, щоб ті були обережні, коли подають інформацію, щоб не нашкодити учасникам АТО. Так, наше суспільство потребує відкритості, але йде війна, яка диктує свої правила.
«Процент військових-п’яниць невеликий, – розповідає начальник прес-служби ОК «Захід» Анатолій Прошин. – Але чомусь, коли люди бачать одного «такого», у них складається враження, що всі військові п’ють.
На війні є й такі «герої», які самовільно залишають військові місця, а потім ще й вимагають надати їм пільги або ж відшкодування..».
Нам треба усвідомити, що війна триває. І, якщо війна, то для всіх, а не для мешканців певної території. Тож за кожен прожитий день треба дякувати нашим хлопцям-оборонцям. Дякувати і допомагати всім, чим можемо!
16.06.2016 | Олександра НАГОРНА |
Рівне-Ракурс №10 від 16.06.2016p. На головну сторінку |