№783 від 03.11.2016p. | |
Передплатний індекс: 23429 Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477 |
Причини і симптоми ячменю у дітей. Препарати для лікування ячменю у дитини.
Очі є досить уразливим органом. Під впливом численних зовнішніх впливів вони нерідко піддаються серйозним захворюванням.
Чим і як лікувати ячмінь у дитини, який часто застуджується?
На відміну від дорослих, дитяча імунна система сформована не до кінця, тому вони стикаються з такою проблемою як ячмінь на оці http://healthday.in.ua/ в рази частіше.
Ячмінь на оці - гнійне запалення волосяного мішечка вії або сальної залози. На перший погляд він схожий на звичайне роздратування або почервоніння очей. Як правило, на початкових стадіях виникнення ячмінь набуває невелику припухлість, якої більшість не надає значення. Але якщо запустити проблему, то вона може придбати серйозні наслідки для здоров'я малюка. Ячмінь на оці може бути наслідком впливу різних чинників. Ось деякі з них:
Головна причина виникнення ячменю на оці - золотистий стафілокок. Якщо організм дитини сильно ослаблений йому не складе великих труднощів проникнути в організм.
Що примітно, ячмінь на очах у дітей з'являється досить швидко - протягом 1-2 днів після початку запального процесу. За деякий час до його появи дитина може відчувати дискомфорт в області очі, наприклад, легке поколювання або свербіж, а також печіння, що посилюється при натисканні на певну ділянку очного століття. Перш, ніж лікувати ячмінь у дитини, необхідно розібратися з симптомами захворювання, які дуже схожі з клінічною картиною інших запальних процесів, що вражають слизову оболонку очей:
Через 2-3 дні на місці запалення утворюється невелика пляма жовтого або білого кольору, яке ще через пару днів проривається і гній виходить назовні. Як метод, як лікувати ячмінь у дитини, не слід видавлювати гній. Таким чином, ви занесете в око інфекцію, яка може викликати серйозне запалення ока і привести до проблем із зором.
При появі перших симптомів ячменю необхідно показати дитину фахівцеві. Той підкаже, чим лікувати ячмінь у дитини, пропише необхідні ліки і засоби для домашнього лікування. Як заходи першої допомоги багато хто радить припікати вогнище запалення йодом, зеленої або спиртом. Однак медики категорично забороняють робити це.
Грамотне лікування - запорука швидкого одужання і відсутності повторної появи ячменю у дитини. При лікуванні слід дотримуватися наступних рекомендацій:
Прогрівайте повіку за допомогою сухого тепла. Відмінний спосіб - це звернути варене яйце в кілька шарів чистою тканини або докласти мішечок з теплою сіллю до століття. Однак при підвищеній температурі робити цього не рекомендується;
Включіть в раціон дитини продукти з високим вмістом вітамінів А, В2 і С. Вони дозволять зміцнити імунітет і прискорити процеси регенерації шкіри;
Використовуйте очні краплі протягом дня. Софрадекс, гентаміцин і ципрофлоксацин надають антибактеріальну і протизапальну дію. Капати їх необхідно в хворе око не менше 4-5 разів на добу;
Застосовуйте антибактеріальні мазі. Тераціклінова, ерітроміцінова і гидрокортизонова мазі швидко знімає набряк і запалення. Лікарі радять використовувати її перед сном.
03.11.2016 |
Рівне-Ракурс №10 від 03.11.2016p. На головну сторінку |