№784 від 10.11.2016p. | |
Передплатний індекс: 23429 Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477 |
Рівень підготовки системи цивільного захисту Рівненщини комісія ДСНС України оцінила як достатній. Адже столичні рятувальники встановили, що фахівці та техніка регіону готові до ліквідації надзвичайних ситуацій.
«Рівненська обласна адміністрація докладає максимум зусиль для підвищення готовності територіальної системи цивільного захисту до ліквідації надзвичайних ситуацій. Адже головна мета нашої роботи – це захист життя та здоров’я наших людей.
В цілому органи управління з поставленими завданнями справилися. Проте наше спільне завдання – це все-таки попередження надзвичайних ситуацій», - підкреслив голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко.
Під час навчань вдалося закріпити і відпрацювати взаємодію між органами управління, спеціалізованими службами, аварійно-рятувальними та комунальними підрозділами щодо ліквідації наслідків НС природного та техногенного характеру. Крім цього, була перевірена робота з евакуації населення під час умовних аварій на РАЕС та хімічно небезпечних об’єктах.
Загалом у навчаннях взяли участь 64 органи управління, а це близько 1200 осіб. Було залучено 194 одиниці спеціальної техніки.
Столичні фахівці позитивно оцінили оперативність реагування на надзвичайні ситуації у містах Дубно та Здолбунові. Крім того, перевіряючі відзначили високу готовність до евакуації керівництва та населення міста Вараш.
Упродовж другого етапу навчань комісія ДСНС України визначала рівень реагування переходу служб Рівненщини з режиму мирного часу в особливий період.
«Такі відпрацювання особливо актуальні в ракурсі військово-політичної ситуації в країні. Тож у цьому напрямку хочеться відмітити високу підготовку департаменту агропромислового розвитку та управління охорони здоров’я Рівненської облдержадміністрації. Робота інших служб потребує удосконалення та більшої злагодженості», - зазначив заступник директора Департаменту організації заходів цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій Василь Скакун.
За результатами навчань, комісією ДСНС України будуть надіслані рекомендації Рівненській облдержадміністрації щодо удосконалення системи цивільного захисту населення області.
Три фірми хочуть закупити «швидкі» для рівненських лікарень
Три фірми виявили бажання взяти участь у тендері на закупівлю автомобілів швидкої допомоги у рамках проекту Світового Банку на Рівненщині.
Про це стало відомо сьогодні під час розкриття пропозицій учасників, які ті надіслали до 11 години. Мова йде про 18 «швидких» класу В для ЦРЛ та ЦМЛ, які отримають усі 16 районів, а також Рівне та Дубно.
Пакети з пропозиціями відкрили у присутності журналістів, керівників ОДА та управління охорони здоров’я, департаменту архітектури і будівництва, консультантів субпроекту й закупівельника Світового Банку з Києва Юрія Білана.
Голова комісії з відбору Юрій Приварський та секретар комісії Віктор Іськів відкривали кожен пакунок і оголошували тих, хто подався на тендер.
«Зараз відбулося відкриття пропозицій, потім буде підписання протоколу і вже після того проведеться оцінювання згідно процедури Світового Банку, яке може тривати до 90 днів. Головні критерії – ціна та якість», - зазначив перший заступник голови Рівненської ОДА, Голова комісії з відбору Юрій Приварський.
Два перших учасники тендеру з України. Це фірма ТОВ «Автоспецпром» та «ВіДіЮнікомерс». Третя пропозиція надійшла від чеської фірми «Pulsar Expo s.r.o.(Panax SK s.r.o., RD Service Praha s.r.o.).
«Відповідно до правил Світового Банку сума тендеру не оголошується до повного кінця процедури закупівлі. Коли визначать переможця тоді оголосять ціну. Також хочу оголосити, щоб вчора Світовий Банк нам погодив закупівлю на будівництво та реконструкцію амбулаторій. А тому на наступному тижні ми оголосимо ще один тендер», - розповів керівник групи консультаційної підтримки субпроекту Світового Банку на Рівненщині Сергій Рибачок.
За таких умов є надія, що ремонтні роботи в амбулаторіях розпочнуться вже у березні наступного року.
Нагадаємо, увесь проект «Підвищення ефективності лікування та профілактики хвороб системи кровообігу в Рівненській області» розрахований на 5 років і охопить усю Рівненщину. Почнеться його втілення з Північних районів області.
10.11.2016 |
Рівне-Ракурс №10 від 10.11.2016p. На головну сторінку |