№789 від 15.12.2016p. | |
Передплатний індекс: 23429 Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477 |
В межах реалізації проекту Світового банку в Рівненській області передбачається не лише реконструкція, переобладнання та перекваліфікація лікарів первинної ланки медичної допомоги. Планується й впровадження електронного реєстру пацієнтів, що хворіють на серцево-судинні захворювання або віднесені до, так званих, груп ризику. Сьогодні в конференц-залі обласного управління охорони здоров’я відбулося розкриття трьох пропозицій від розробників програмного забезпечення, які висловили готовність розробити та впровадити цей реєстр в нашій області.
Варто зауважити, що бажання взяти участь в тендерних торгах висловили три компанії зі Львова та Києва. Тож тепер протягом півтора місяця Комісія з відбору консультантів, робіт та неконсультаційних послуг вивчатиме кожну пропозицію на відповідність кваліфікаційним і технічним вимогам. Після чого буде оголошений переможець торгів та укладено угоду.
«Процедура торгів за правилами Світового банку суттєво відрізняється від звичних для України тендерних закупівель. Адже за правилами Світового банку враховується не лише найнижча ціна, але й кваліфікація фірми, яка надає пропозицію. Крім того, згідно правил Світового банку, група з відбору під час оцінки тендерних пропозицій може уточнювати ті чи інші аспекти. Тому Світовий банк надає півторамісячний термін для того, аби Комісія з відбору оцінила кожну пропозицію та спрямувала звіт з оцінки на погодження», - розповів голова Комісії з відбору консультантів, робіт та неконсультативних послуг Юрій Приварський.
У свою чергу, начальник обласного управління охорони здоров’я Рівненської ОДА Юрій Осіпчук говорить, що впровадження електронного реєстру полегшить не лише роботу лікарів первинної ланки, але й значно спростить життя пацієнтам, адже їм не потрібно буде носити за собою історію хвороби.
«Проект Світового банку направлений на покращення лікування хвороб систем кровообігу, а тому технічне завдання прописане, в першу чергу, саме для обліку хворих саме цієї категорії. Однак наші консультанти розробили завдання таким чином, що після завершення реалізації проекту область матиме змогу розширити параметри обліку і обсяг даних», - підкреслив Юрій Осіпчук.
На завершення додамо, що за словами групи консультаційної підтримки, впровадження медичної інформаційної системи очікується до кінця 2017 року.
Завжди відкриті до співпраці,
Група консультаційної підтримки субпроекту Світового Банку в Рівненській області. (Будь-які запитання щодо втілення проекту Світового банку на Рівненщині можна висилати на електронну адресу: media.rivnewb@gmail.com, або на адресу: rivnegus@gmail.com.)
15.12.2016 |
Рівне-Ракурс №10 від 15.12.2016p. На головну сторінку |