№811 від 25.05.2017p. | |
Передплатний індекс: 23429 Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477 |
На Рівненщині готуються до літа. Адже з настанням спеки зростає небезпека виникнення пожеж у лісах і полях.
Так, з початку року сталося 30 пожеж. Причина їх виникнення – спалювання сухої трави. Як повідомили рятувальники, усі пожежі локалізували, у результаті вдалося запобігти нещасним випадкам.
Тому людям і надалі пояснюватимуть необхідність обережного поводження з вогнем. З цією метою рятувальники проводять спільні рейди господарствами жителів області. Особливу увагу приділятимуть багатодітним та неблагополучним сім’ям, а також самотнім літнім людям.
До запобігання пожеж готуються й лісівники області. З цією метою вони проводять моніторинг угідь із понад 90 спостережних пунктів за допомогою майже півсотні спеціальних систем.
Водночас працівники лісгоспів готують протипожежну техніку, резерв палива, необхідний інвентар. Крім того, у лісах оновлять мінералізовані смуги, протипожежні розриви, приведуть у лад дороги протипожежного призначення. У планах працівників лісових господарств – розчищення просік, де проходять повітряні лінії електропередач та газопроводи.
Також Юрій Приварський наголосив на важливості належної підготовки до початку літнього сезону закладів відпочинку для дітей. З цією метою посадовець доручив пришвидшити оцінку належного санітарного стану їдалень, харчоблоків і приміщень. Окрім цього, увагу слід приділити і постачанню та приготуванню продуктів у дитячих закладах.
Юний дослідник з Костопільщини переміг у Всеукраїнському конкурсі з природознавства
Учень з Костопільщини Антон Рябков здобув перемогу у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експерементальних робіт з природознавства “Юний дослідник”.
Вихованець гуртка «Друзі природи» (керівник Жанна Савич) Костопільського будинку школярів та юнацтва показав високі знання з природознавства. Хлопецьпосів ІІ почесне місце, захистивши успішно роботу в секції «Охорона здоров’я» на тему: «Визначення фальсифікації меду в домашніх умовах».
Конкурс проходив у місті Києві за п’ятьма секціями: «Я і природа», «Охорона здоров’я», «Рослини навколо нас», «Тваринний світ», «Народознавство та краєзнавство».
Учасниками були понад 100 юних дослідників, віком від 9 до 11 років, які представляли позашкільні та загальноосвітні навчальні заклади із різних регіонів України.
25.05.2017 |
Рівне-Ракурс №10 від 25.05.2017p. На головну сторінку |