Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №268 від 30.11.2006p.
23429

#Калейдоскоп

"Верес" зіграв унічию

В останній грі першого кола Рівненський “Верес” грав проти “Динамо-3”. Гості першими вразили ворота киян - уже на третій хвилині гол забив Володимир Никончук. Проте, динамівці у другому таймі відігралися: на 51-ій хвилині відзначився Ігор Рудюк - 1:1.

Згодом “Верес” провів товариську зустріч проти луцької “Волині”. Тренер рівнян Сергій Сільвай, як експеримент, виставив у першому таймі основний склад команди, а у другому - менш досвідчених футболістів. Результат протистояння - 3:0 на користь волинян.

"Регіна" перемогла двічі

У матчі проти команди Медіка - ШВСМ (Донецьк) рівняни продемонструвати видовищну результативну гру. Результати матчів - 3:0 та 3:1.

Таким чином, “Реґіна-Арт” трохи покращила свої позиції у турнірній таблиці.

Наступні два тури наші волейболістки зіграють на виїзді - в Черкасах і у Вінниці, а от 13-14 січня 2007 року рівнянки прийматимуть удома южненський “Хімік”.

Настріляв на перше місце

У Львові відбувся чемпіонат України з кульової стрільби у приміщенні.

Найкраще з рівненських спортсменів виступив майстер спорту міжнародного класу Олег Омельчук, який у вправі МП-6 посів перше місце з результатом, який виявився вищим від нормативу майстра спорту міжнародного класу.